Ubuntu 9.04 (Jaunty Jackolope) Cd Dağıtımı başladı!

Başlatan ironic, 16 Nisan 2009 - 20:42:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ironic

Bir süredir hizmetdışı olan CD isteme bölümü şu an tekrardan  açılmış.  :)

https://shipit.ubuntu.com/

Kubuntu için;

https://shipit.kubuntu.org

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ironic

Alıntı yapılan: Eren - 16 Nisan 2009 - 20:48:41
Teşekkürler. Ben Ubuntu ve Kubuntu istedim.

İntrepid tarifesinde olduğu gibi yine  3 Ubuntu 2 Kubuntu istedim.

empax

Ubuntu CD'si talaep ettigimiz taktirde herhangi bir ucret oduyormuyuz ?
Ben Bulgaristan/Varna adresime isteyecegim  :)
Ayrice ne kadar surer gelmesi ?

Son bir sey daha, bu Ubuntu 9.04 tam surumu icin degilmi ayrica 32bit veya 64bit seklinde secmemiz mumkunmu ?
Tesekkurler
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

eren

Alıntı yapılan: empax - 16 Nisan 2009 - 20:57:04

Herhangi bir ücret ödenmiyor. 4 ile 6 hafta arasında geliyor. Bulgaristan AB ülkesi olduğu için daha kısa sürede gelir.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

empax

Alıntı yapılan: Eren - 16 Nisan 2009 - 20:59:10
Alıntı yapılan: empax - 16 Nisan 2009 - 20:57:04

Herhangi bir ücret ödenmiyor. 4 ile 6 hafta arasında geliyor. Bulgaristan AB ülkesi olduğu için daha kısa sürede gelir.

Tesekurler Eren@  :)

Bu Ubuntu 9.04 tam surumu icin degilmi ayrica 32bit veya 64bit seklinde secmemiz mumkunmu ?
بسم الله الرحمن الرحيم

xwes

Nasil bir kubuntu bir de ubuntu isteyebiliyoruz? Special request'te yazili açiklama yaparak mi?

suskun

Çok güzel bir uygulama. Ms elimizde ne varsa sömürmeye çalışıyor helal olsun adamlara.

eren

@xwes

Kubuntu için istek : https://shipit.kubuntu.org
Ubuntu için istek : https://shipit.ubuntu.com

Aynı hesap ile 2 siteye de giriş yapabiliyorsunuz.

@empax

64 bit seçme şansı maalesef yok. Size kararlı tam sürümü gönderecekler. Ön istek yapanların CD'leri 23 Nisan 2009'da gönderilmeye başlanacak.

eren

İndirmek isteyenler ve güncelleştirme yapmak isteyenler şu başlığa bakabilirler.

xwes

ironic

@Eren, 64 bit dağıtmıyorlar artık galiba. İntrepid yayımlandıktan bu yana ben 64 bit istek bölümünün açıldığını hatırlamıyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı?

eren

Alıntı yapılan: ironic - 16 Nisan 2009 - 21:20:59
@Eren, 64 bit dağıtmıyorlar artık galiba. İntrepid yayımlandıktan bu yana ben 64 bit istek bölümünün açıldığını hatırlamıyorum. Bu konuda bir bilginiz var mı?

Ben zaten bir üstteki mesajımda artık 64 Bit dağıtımı olmadığını söylemiştim. :D

empax

Birer adet Ubuntu ve Kubuntu Cd'istedim  :D Daha once hic Orjinal Linux Cd'si edinmemistim..
Terkar Tesekkurler...
بسم الله الرحمن الرحيم

xwes

Alıntı yapılan: empax - 16 Nisan 2009 - 21:28:58
Birer adet Ubuntu ve Kubuntu Cd'istedim  :D Daha once hic Orjinal Linux Cd'si edinmemistim..
Terkar Tesekkurler...
Çok guzel bir şey. Elinize aldiginizda sicak oldugunu hissediyorsunuz :)

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

3mr3

Bende sipariş verdim inşallah bu sefer gelir. 8.10 istemiştim gelmemişti :(
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

pisipardus

Şimdiye kadar istediğim tüm cd'ler elime ulaştı. Kubuntu kullanmama rağmen 1 adet de ubuntu cd'si istedim.
Ama şunu söyleyeyim bundan önceki sürümlere bakıyorumda ; şimdi kullandığım beta sürüm gösteriyorki, Ubuntunun en güzel sürümü kubuntu olacak. Açıkcası kararlı sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

canosayan

istedim fakat kesin 2 ayı bulur. bizim postacı biraz tembelde.

Chmod bizim işimiz.

celebron

Alıntı yapılan: canosayan - 17 Nisan 2009 - 08:31:34
istedim fakat kesin 2 ayı bulur. bizim postacı biraz tembelde.
aynı sorun bendede var :)
Bende istedim bakalım gelmesi ne kadar sürcek.
Bilgisayarlar sanılanın aksine çok aptaldır. Ama bir  iyi yanı vardır. Oda kendilerine söylenileni aynen yaparlar.

326041

Bence ubuntuya destek olmak için;
Eger imkanımız varsa ubuntu cd'sini internetten indirmemiz lazım

xwes

Alıntı yapılan: 326041 - 17 Nisan 2009 - 16:56:03
Bence ubuntuya destek olmak için;
Eger imkanımız varsa ubuntu cd'sini internetten indirmemiz lazım
Ama orjînal CD gibisi yok, ben de 4 CD istedim ama 30 YTL kadar da aliş-veriş yaptim sitesinden :)

xxx3

Arkadaşlar gönderilen 9.04 final sürümü değil ama rc sürümününün imajı mı var acaba cd'lerde merak etttim. yani öyle olması gerekiyor  ??? Yoksa final sürümü çıkınca mı yolluyorlar

noluftu

xwes

Alıntı yapılan: xxx3 - 17 Nisan 2009 - 18:07:09
Arkadaşlar gönderilen 9.04 final sürümü değil ama rc sürümününün imajı mı var acaba cd'lerde merak etttim. yani öyle olması gerekiyor  ??? Yoksa final sürümü çıkınca mı yolluyorlar
Final surumunu gonderiyorlar. Bu yapilan siparişler on-sipariş zaten.