Ubuntu Uygulamaları

Başlatan Tutunamayan, 12 Nisan 2009 - 01:44:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sem

Eclipse foruma da eklemeyi düşündüğüm bir şeydi. Teşekkürler. Fakat bilen bir arkadaşın üzerinde hafiften bir oynama yapması gerekecek gibi... =)

EK: Bu makalede anlatılan Eclipse-CDT'dir... Kurulum için verilen "apt-get install eclipse" komutu sadece Java için gerekli olan bileşenleri kuruyor diye biliyorum... Ben denediğimde öyle olmuştu.
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

DoGuKaN

Alıntı yapılan: sem0900 - 29 Haziran 2011 - 16:16:29
Eclipse foruma da eklemeyi düşündüğüm bir şeydi. Teşekkürler. Fakat bilen bir arkadaşın üzerinde hafiften bir oynama yapması gerekecek gibi... =)

EK: Bu makalede anlatılan Eclipse-CDT'dir... Kurulum için verilen "apt-get install eclipse" komutu sadece Java için gerekli olan bileşenleri kuruyor diye biliyorum... Ben denediğimde öyle olmuştu.

Eclipse'i sadece Android uygulama geliştirme işi için kullandığımdan diğer detaylarını bilmiyorum. Bilen bir arkadaş varsa düzenler zaten maddeyi  :)

sem

Evet ben de sadece uygulama geliştirmek için kullanıyorum...

Yalnız benim düzenlemesi gerekiyor ile kastım Wiki sayfasının içeriğiydi, makalenin içeriği değildi...  Bütünü ile metin Wiki'ye aktarılmış... Hiç satır sonu göremedim.

Ve yazı içerisinde bolca

"Se m e t e y C OŞKUN" ibaresi geçiyor... Ben bu makaleyi yazarken ismimi bu kadar fazla kullandığımı anımsamıyorum... Bir yanlışlık olmalı... Ve daha çok resim vardı... Metinler içerisinde resimlere ithafen anlatım mevcut... O nedenle düzenlenmesi gerek demiştim...

Ben boş bir vakit bulabilirsem foruma aktarayım iyisi mi...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

DoGuKaN

Banshee ve Alien Arena sayfaları güncellendi, ufak makyajlar ve eklemeler yapıldı :)

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Banshee

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Alien_Arena

BayboraKaan

Ellerinw saglik @Dogukan wiki canlaniyor gibi sayende bir iki kisi daha destek olursa sana wiki acemiler icin müthis bir durak olacak.

DoGuKaN

Alıntı yapılan: BayboraKaan - 03 Temmuz 2011 - 22:14:56
Ellerinw saglik @Dogukan wiki canlaniyor gibi sayende bir iki kisi daha destek olursa sana wiki acemiler icin müthis bir durak olacak.

Sadece benim sayemde değil, başka maddelerle uğraşan arkadaşlar da var, ayrıca 1-2 kişi daha gelse gerçekten daha da canlı olacak :)

Bu arada IntelliJ IDEA maddesi eklendi

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/IntelliJ_IDEA

DoGuKaN

DoGuKaN

DoGuKaN