[Çözüldü] kablosuz ağ listesi

Başlatan kenan, 12 Nisan 2009 - 18:26:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

raspacı

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,7231.0.html
bir de bu var. İlgini çekerse. Burda iki sayfa önce heartsmagicin dediği yöntemle aynı sorunu halletmiş arkadaş. Oturumlarda bildirim alanını eklemek.
Monitör simgesi varsa fomanın önerisi de bence en mantıklısı. Sağ tıkla ağları etkinleeştir.
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

kenan

teşekkür ederim biraz okudum  yapabilceğimi zannediyorum yalnız biraz zaman alacak ben yapmaya calışıyım size bilgi veririm benim için çok kolay değil ben 63 yaşındayım ilkokul mezunuyum ve beynimden 2 sefer operasyon geçirdim bazı şeyleri geç algılıyorum ben yavaş yavaş yapmaya çalışacağım yardımlarınız için tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum

kenan

tekrar merhaba .panele sağ tıkladım,panele ekleyi seçtim(uyarı alanı)uyarı simgelerinibelireceği alan isimli sıkkı seçip ekledim  sorun halloldu tekrar teşekkürler kolay gelsin

ihtiyar said

Alıntı yapılan: kenan - 13 Nisan 2009 - 20:34:42
tekrar merhaba .panele sağ tıkladım,panele ekleyi seçtim(uyarı alanı)uyarı simgelerinibelireceği alan isimli sıkkı seçip ekledim  sorun halloldu tekrar teşekkürler kolay gelsin

Sorunun çözülmüş olmasına son derece sevindim. Emeği geçen arkadaşların hepsine çok teşekkür edererek etiket vurup kapatıyorum konuyu.