Stajyer Wiki Tayfası

Başlatan canosayan, 02 Nisan 2009 - 23:30:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Önce wiki kaydı nasıl nerden yapılacak :) bu sayfayı okudum ama gözümden kaçmış olabilir

Düzenleme : özgürubuntu adıyla wiki üyeliği açtım

canosayan

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 25 Ağustos 2009 - 12:43:31
Önce wiki kaydı nasıl nerden yapılacak :) bu sayfayı okudum ama gözümden kaçmış olabilir

Düzenleme : özgürubuntu adıyla wiki üyeliği açtım

belki bizim dikkatimizden kaçmış yazmamışızdır. oylamayı başlatıyorum

düzeltme: oylamayı açtım:http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Stajyer_Tayfa_Kat%C4%B1l%C4%B1mlar%C4%B1
Chmod bizim işimiz.

özgürubuntu

Mac OS maddesini düzenlemeye çalıştım, kontrol edebilirseniz sevinirim.

kuleyni

bende staj yemek istiyorum :) ilk deneyimim olacak

canosayan

özgürubuntu stajyer wiki tayfasına resmi olarak alındı. bytan'a bildirdim.(aslında alpasya oyunu dün vermiş fakat ben farketmemişim.)
aslında stajyer tayfaya herkesi alıyoruz gibi. fakat yinede bir oylama yapmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. (daha alınmasın oyu çıkmadı)
Chmod bizim işimiz.

agritux

Command da 3 olumlu oy aldı onuda resmi olarak alsak, kuleyni için de oylama açsak iyi olur gibi

command

ben bu wiki isinden pek bişey anlamadımya hadi hayırlısı  ::)

özgürubuntu

Alıntı yapılan: canosayan - 27 Ağustos 2009 - 08:46:30
özgürubuntu stajyer wiki tayfasına resmi olarak alındı. bytan'a bildirdim.(aslında alpasya oyunu dün vermiş fakat ben farketmemişim.)
aslında stajyer tayfaya herkesi alıyoruz gibi. fakat yinede bir oylama yapmanın gerekli olduğunu düşünüyoruz. (daha alınmasın oyu çıkmadı)

Teşekkür ederim :) elimden geleni yapacağım ;)

agritux

canosayan

Alıntı yapılan: command - 27 Ağustos 2009 - 19:11:00
ben bu wiki isinden pek bişey anlamadımya hadi hayırlısı  ::)
sizin başvurunuz tamamlandı. ama cevaplamanızı istediğimiz bazı sorular var. en azından tam adınızı bilmeliyiz.
Chmod bizim işimiz.

Linuxman.

Alıntı yapılan: canosayan - 25 Ağustos 2009 - 12:37:44
Alıntı yapılan: Linuxman. - 25 Ağustos 2009 - 00:40:46
wiki [at] ubuntu-tr [nokta] org adresine mail attım:)

sanırım bazı eksik bilgiler vardı bir mailde ben attım

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 25 Ağustos 2009 - 11:48:11

Bende öyle yaptım

onuda aldım okudum. fakat önce wiki kaydı gerekiyor. kullanıcı listesinde adınızı göremedim

bu arada command stajyer tayfaya katıldı. oylaması tamamlandı. fakat küçük bir pürüz kaldı. mail ile kendisine ulaştım

Linuxman. kullanıcı adıyla wikiye kayıt oldum.Tekrar e-posta göndermem gerekiyorsa,gönderirim.
Kusura bakmayın,cevap vermekte geçikmişim.
Forever Linux....
In theory,there is no difference between theory
and practice.In practice,there is !

canosayan

Alıntı yapılan: Linuxman. - 05 Eylül 2009 - 04:01:29
Alıntı yapılan: canosayan - 25 Ağustos 2009 - 12:37:44

sanırım bazı eksik bilgiler vardı bir mailde ben attım

Alıntı yapılan: özgürubuntu - 25 Ağustos 2009 - 11:48:11

Bende öyle yaptım

onuda aldım okudum. fakat önce wiki kaydı gerekiyor. kullanıcı listesinde adınızı göremedim

bu arada command stajyer tayfaya katıldı. oylaması tamamlandı. fakat küçük bir pürüz kaldı. mail ile kendisine ulaştım

Linuxman. kullanıcı adıyla wikiye kayıt oldum.Tekrar e-posta göndermem gerekiyorsa,gönderirim.
Kusura bakmayın,cevap vermekte geçikmişim.

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Bizimle_%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmak_%C4%B0ster_Misiniz%3F
bu sayfada bir kaç tane soru var onlarıda cevaplayıp tekrar posta atabilirseniz çok seviniriz.
Chmod bizim işimiz.

Linuxman.

http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Bizimle_%C3%87al%C4%B1%C5%9Fmak_%C4%B0ster_Misiniz%3F
bu sayfada bir kaç tane soru var onlarıda cevaplayıp tekrar posta atabilirseniz çok seviniriz.

Tamam e-posta gönderdim.
Forever Linux....
In theory,there is no difference between theory
and practice.In practice,there is !

canosayan

formalite oylamasını başlattık. yakında katılırsınız.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Eylül 2009 - 13:01:02

Linuxman ve maxxblade stajyer wiki tayfasına alındılar. hayırlı olsun
http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php5?title=Stajyer_Tayfa_Kat%C4%B1l%C4%B1mlar%C4%B1
Chmod bizim işimiz.

kzltp66

Bende katılmak istiyorum şimdi ne yapmam gerekiyor

cagriemer

@kzltp66 Viki'ye birkac madde ekleyin, eliniz alissin. Bu kullandiginiz bir programin/komutun/oyunun maddesi olabilir. Ya da daha guzeli su asamada eksik oldugunu dusundugunuz ya da guncelligini yitirmis maddeleri duzenleyebilirsiniz. Biraz asina olun yani sisteme. Ornegin usermod maddesine goz atarken yanlislikla bir harfi silmissiniz kullanici kelimesi kullanic olmus. Isterseniz bu degisikligi nasil geri alabilirsiniz ya da bu son degisiklikler nereden takip ediliyor oralara bakarak baslayabilirsiniz.