PCnet Nisan 2009 Sayısı Son Çıkan 3 Linuxnet Veriyor

Başlatan coolsnowman, 30 Mart 2009 - 22:12:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

coolsnowman

İnternetten pcnetin bu ayki içereğine baktığımda linuxnetin son çıkan 3 adet dergisini dvd'de hediye ettiğini gördüm. Unutmadan bir de Pardus eğitim videosu içeriyormuş. Acaba alan varsa tasviye eder mi? Ve öncelikle alanların bize dergi hakkında paylaşmak istediği şeyleri öğrenmek istiyorum. Öğrenci olduğumdan eğer almaya değmezse boşuna para vermeyelim dergiye diye düşünüyorum.

http://www.pcnet.com.tr/pcnette-bu-ay-mainmenu-66

agritux

Mantıklı geliyor. Linuxnet'in bir sayısı 10 lira diye biliyorum. Yanında dağıtım cd leri falan da oluyor. Pardus eğitim seti her nekadar internette olsa da bir de rw-cd dvd var :) sanırım değer :P bilemiyorum

garafatma

Bence forum ve wiki oldukça yeterli bir kaynak, eğer paranın hesabını yapıyorsan hiç alma derim :)
Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

agritux

Kimileri dergi, gazete, kitap kokusundan daha da zevk alıyor ama :)

garafatma

Doğrudur ancak kısıtlıysa imkanları doğru yolu göstermeye çalışıyorum ;)

turabi

Ben bu dergi konusuna bundan 2 sene önce ayda 50 lira harcıyordum bence bu para gereksiz. Yeteri kadar sanal dergi var.

murty_

selamlar,

peki bilgim yok bazı şeylerde,

belki birilerine de faydası olur umuduyla bu dergileri rapidshare e atıp burdan link vermenin bir sakıncası olur mu ?

FUBU

Benim linuxla tanışmam pcnet sayesinde oldu. pardus ilk çıktığında da böyle dvd veriyordu. o zamanlar internetim yoktu evde. dergiden alıp kurmuştum..
Alıntı Yapbelki birilerine de faydası olur umuduyla bu dergileri rapidshare e atıp burdan link vermenin bir sakıncası olur mu ?
verdiğin linke gçre değişir bence.
örneğin pcnet dergisini koyarsan o link uçabilir.  :)

murty_

pcnet dergisinin verdiği dvd nin içinde linuxnet pdf formatına dönüştürülmüş dosyaları var. onları demek istedim.

Sadalmelik

yolda giderken eğer wireless olmayan bir otobüsteysem bilgsayar dergisi okumaktan daha fazla zevk veren birşey yok bana. heleki pcnet linux ile ilgili bişeyler yazmışsa önce onu okurum ki linuxnetin dergisini veriyorsa bu ay ki dergiyi kaçırmamam gerek diye düşünüyorum.

heartsmagic

Alıntı yapılan: murty_ - 06 Nisan 2009 - 00:21:20
pcnet dergisinin verdiği dvd nin içinde linuxnet pdf formatına dönüştürülmüş dosyaları var. onları demek istedim.

Bu pdf biçimli dosyalar eğer paylaşıma açıksa evet verebilirsin. Ancak paylaşıma açık değilse ne yazık ki veremezsin. Bunu da ancak bu dosyaları veren dergiden öğrenebilirsin.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ceylandag

Ben aldım
Bence gereksiz internette  bu tür döküman çokça var
O parayla gidin güzel yemek yiyin derim.
--------------------
ORÇUN CEYLANDAĞ
İSTANBUL/TÜRKİYE
--------------------

garafatma

Haftasonu uzun uzun durdum karşısında, alsam mı? almasam mı? bir 10 dakika düşündükten sonra almamaya karar verdim. Bence de gidin yemek yiyin. ben öyle yaptım :)

NuCLeuS

Linuxnet'in çıkan 5 sayısı da elimde var. PCNet onları veriyor sanırım..Şahsen tavsiye etmem. Çünkü bilgiler zaten eski. Elimde bulunsun diyorsanız siz bilirsiniz.