Konu aboneliği ve iptali.

Başlatan such, 29 Mart 2009 - 21:05:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tutunamayan

Arkadaşlar bu sefer de şöyle bir sorun var: bana gelen özel mesajlar mail adresime de geliyor. Profilden "Özel mesaj geldiği zaman e-posta ile bildir:" kısmı "hiçbir zaman" olarak ayarlı olmasına rağmen bu sorunu aşamadım...
Ubuntu-TR Wiki | Ubuntu-TR Wiki'ye Madde Nasıl Eklenir? | Ubuntu-TR Wiki Nasıl Belgeleri | [url=http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Acemiler_i%C3%A7

heartsmagic

Bir süre bunu gözlemleye devam eder misin @Tutunamayan. Deneme babından sana bir ileti gönderiyorum.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

bytan

Bende ise Her zaman ayarlı (Öntanımlı ayar) olmasına rağmen bugüne kadar hiç eposta almadım..
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Tutunamayan

Sorun devam etmekte @heartsmagic.

Acaba diyorum son çare olarak, foruma kayıtlı elektronik posta adresimi değiştirsem mi, ne dersiniz..?
Ubuntu-TR Wiki | Ubuntu-TR Wiki'ye Madde Nasıl Eklenir? | Ubuntu-TR Wiki Nasıl Belgeleri | [url=http://wiki.ubuntu-tr.net/index.php/Acemiler_i%C3%A7

heartsmagic

Bende hiçbir zaman seçili ve hiç eposta almıyorum. @bytan'ınki daha ilginçmiş :)
Acaba sende neden böyle olmakta. Adres değiştirmen fayda verir mi bilmiyorum, yeni eklediğinde de gidebilir belki.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Alıntı yapılan: Tutunamayan - 09 Nisan 2009 - 15:28:04
Sorun devam etmekte @heartsmagic.

Acaba diyorum son çare olarak, foruma kayıtlı elektronik posta adresimi değiştirsem mi, ne dersiniz..?

Sizin üyelik ayarlarını resetledim. Normal şartlar altında e-posta gelmemesi gerekiyor.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Tutunamayan

Evet en güzeli adresi değiştirmek olacak. @bytan'ın dediği gibi ön tanımlıya aldım ayarı. Ancak halen gelmekte e-posta :)

eren

Alıntı yapılan: Tutunamayan - 09 Nisan 2009 - 15:42:21
Evet en güzeli adresi değiştirmek olacak. @bytan'ın dediği gibi ön tanımlıya aldım ayarı. Ancak halen gelmekte e-posta :)

Size ne ile ilgili e-posta geliyor şu anda? Gelen e-postalar konu takibi e-postalarımı?
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Tutunamayan

@Eren;

Konu takibi ile ilgili de geliyordu. Onu hallettik. Ancak özel mesajlar ile ilgili de gelmeye başlamıştı. Benim forum içinde yolladığım özel mesajlar değil de, bana gelen cevaplar e-postaya da düşüyordu. Ayarı "hiçbir zaman" olarak değiştirmiştim ben. Daha sonra @bytan'ın bir arka sayfadaki mesajına bakarak ayarını ön tanımlı ayar olan "her zaman"a getirdim, ancak yine e-postaya düşmeye başladı bana gelen özel mesaj cevapları. Son çözüm olarak kullanmadığım bir e-posta adresi ile değiştirdim forumda kayıtlı olan adresi. Oraya gelen aktivasyon ile de üyeliğimi tekrar aktive ettim. Aslında kabahat bende ön tanımlı ayarları ile ben oynadım. Yoksa ilk başta böyle bir sorun yoktu. Kusura bakmayın...

eren

@Tutunamayan size özel mesaj yolladım. Gönderdiğim özel mesaj e-posta ile e-posta adresinize geldi mi?

Tutunamayan

@Eren özel mesaj yolu ile yanıtladım sorunuzu. E-posta adresini değiştirdiğim için asıl kullandığıma değil ancak değiştirdiğime gelmiş yine. Uğraştırdığım için kusura bakmayın...

Düzeltme: Eksik olmayın üyeliği sıfırlamışsınız ancak diğer e-posta adresine yine de düşmekte özel mesajlar. Ancak kullanmadığım bir adres olduğu için sorun değil. :)

eren

@Tutunamayan bu dediğiniz imkansız. E-posta adresiniz değişti ise eski e-posta adresinize e-posta gelmesi imkansız. Eski ve yeni e-posta adresini bana özel mesaj olarak gönderin bakayım.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Eren - 09 Nisan 2009 - 16:41:03
@Tutunamayan bu dediğiniz imkansız. E-posta adresiniz değişti ise eski e-posta adresinize e-posta gelmesi imkansız. Eski ve yeni e-posta adresini bana özel mesaj olarak gönderin bakayım.

Eski değil değiştirdiği ve pek kullanmadığı adresine gidiyormuş e-posta.

eren

E-posta adresini değiştirdiyse değiştirdiği eski adresine e-posta gitmesi imkansız. Ayrıca send mail üzerinden kontrol ettim şu an hiç bir e-posta gitmiyor adresine.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Eren - 09 Nisan 2009 - 17:32:48
E-posta adresini değiştirdiyse değiştirdiği eski adresine e-posta gitmesi imkansız. Ayrıca send mail üzerinden kontrol ettim şu an hiç bir e-posta gitmiyor adresine.

Eren, sanırım yorgunsun. :) Değiştirdiği eski adresine değil kullanmadığı ve yeni eklediği adresine gitmiş mail. Ama şu andaki son durum nedir, bilmiyorum.

Tutunamayan

Ustalarım... :) Boşverin. Benim acemiliğim sonucu değiştrdiğim ayarlar için kendinizi bu kadar yorup beni de üzmeyin lütfen. Kullanmadığım bir e-posta adresini foruma kaydettim. Olay çözüldü bence.

eren

@Tutunamayan şu an size e-posta gelmiyor olarak görünüyor. Hala e-posta geliyor mu?

eren

@Tutunamayan sana sql üzerinden yeni bir üyelik yarattım ve bütün ayarları tam halde. Üstelik bir kıyak yaparak eski id'lerden verdim. Şifren sıfırlandı ve sistemde kayıtlı e-posta adresine gönderildi. Artık böyle bir sorun yaşaman imkansız. Test edip cevap vermeni bekliyorum.

Tutunamayan

Teşekkür ederim @Eren. Sizi yorup uğraştırdım. Kusura bakmayın. :(

eren

Önemli değil, önemli olan sorunun çözülmesi. Şu an e-posta gelmesi imkansız.