Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope Beta

Başlatan hasanyılmaz, 27 Mart 2009 - 02:53:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@xwes hangi aşamada kurdun Jaunty'yi ve sistemin güncel mi?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Burak

Bende de yok bu sorun. Alfa zamanında kurmuştum ve sürekli güncelliyorum. Üstüne KDE masaüstü de kurdum. Gnome kullanırken hiçbir sorun yok. KDE'de, KDE'nin kendine özgü sorunları dışında bir şey yok.

heartsmagic

Alfa ama hangi aşama? Ben Alfa 2 ile başlamışım sanırım ve sistemim güncel ancak ilk girişte ve ara ara çökme raporu geliyor bana. Acaba neye bağlı olarak değişiyor bu? Kararlı sürüm olsun eğer almaya devam edersek biraz üzerine düşeriz bunun.

Burak

Ben Alfa 4 ile başlamıştım sanırım.

xwes

Ben de sanirim son alfa ile başlamiştim. Artik kaç oluyorsa... Çunku guncellemeden sonra beta olmuştu.

eren

İlk Alpha ile başladım hala götürüyorum.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

326041

Alıntı yapılan: ALpAsya - 16 Nisan 2009 - 00:00:13
Alıntı yapılan: chataluck - 15 Nisan 2009 - 23:49:52

sistemi yeni kurdum, güncellemeleri yaptım, yeniden başladı ve çökme raporu :)

O çökme raporu derdi bende de var ;)
Bende de her zaman çıkıyor  :)

xxx3

Ben sanal makina içine kurmuştum bende de çökme raporu çıktı güncelledim sorun düzelmişti. Şimdi gene mi devam ediyor gerçi sanal makinada pek deneme şansım olmamıştı. Rc yi bekliyorum şimdi ama ses seda yok.Birde bir sorum olucak rc sürümünü o andaki tüm güncellemeleri yani betanını üzerine kurulan güncellemeleri içeriyor mu? Yoksa beta gibi mi ? yani betaya yaptıgımız güncellemeleri bunada yapıyormuyuz Bir arkadaşıma kurucam elimde beta sürümü var ama rc yeni güncellemeleri içeriyorsa onu kurmak istiyorum arkadaşımın kota sorunu var.  :-\

xwes

RC'nın güncellemeleri içeriyor olması lazım. Çunku RCden sonra zaten çok sınırlı değişiklikler yapılıyor.

heartsmagic

Her gün güncelleme aldığımızı düşünürsek beta'dan rc'ye kadar birçok güncelleme gelecektir. Kaldı ki aradaki gün farkı 20.

heartsmagic

deb-src kaynak depolardır, başına # koyabilirsin hepsinin. OSD neden çalışmıyor bir şey söylemek güç, aynen bazılarımızda çökme raporunun mevcut olup, bazılarımızda olmadığı gibi :)

Malik

Bende de hala ne OSD var ne de çökme raporu. Sistemimi de her gün akşam güncelliyorum. İnşallah 23 nisanda düzelir.
Bir şey öğrenmek istediğimde dışarı çıkar ve benden daha çok bilen birisini bulur ona sorarım. Bazen çok kazık sorarım!!!

Linux bir felsefedir, felsefe öğretidir, öğreti bilim ve düşüncedir, bilim ve düşünce özgürlüktür, özgürlük ise linuxdur. Yani Linux herşeydir.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.