[Çözüldü] kubuntu 4.1 panel sorunu farklı

Başlatan eHeSe, 21 Mart 2009 - 00:57:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eHeSe

arkadaşlar kubuntuyla uğraşırken paneldeki simgeleri kaybettim sonra kendim düzeltmeye çalışırken panelin boyunutunu yanlışlıkla sıfırladım ve panel ortadan kayboldu anlııcanız var ama boyutu sıfır yeni ekle deyince yukarda çıkıyor ve bir program açıpta alta indirdiğimde onun üzerine değilde gözükmeyen panelin üstüne geliyor sonuc olarak alttaki panele ulaşamıyorum:S yani panelsiz pek güzel olmuyor ondan sonra synapticten bütün kde ile ilgili ve plasma ayrıca da kubuntuyla ilgili herşeyi sildim ama
sonra tekrar yüklediğimde yine aynı şekilde karşımda duruyordu ne yapıcagımı bilemedim şimdilik gnomedayım ama kde nin o güzel arayüzüne hasret kaldım
bir yardım edin lütfen artık takıntı haline geldi bende yapamamak kafayı yedirtiyor...

By_Mihni

Sorununa çözüm olabilirmi bilmiyorum ama kde tekrar başlat
. Kde4

eHeSe

Alıntı yapılan: By_Mihni - 21 Mart 2009 - 01:17:20
Sorununa çözüm olabilirmi bilmiyorum ama kde tekrar başlat
. Kde4

sizin yazdıgınızı yapamadım ama öbür konulardan baktığım kdeyi kaldırma yada kubuntuyu tamamen kaldırma olaylarını yaptım tekrar kurdum yine aynı şekilde sorun devam ediyordu. bu özel ayarları sıfırlamanın bi yolu yokmu default olayları falan belki o     bir işe yarayabilir

eHeSe

sorunu çözdüm sanırm dediğinizi şimdi anladım
.kde dosyasını sildim bütün ayarlar sıfırlandı onun yanında yaptıgım ayarlarımda gitti ama olsun onları geri getiririm teşşkür ederim.