Yeni kullanicilara karşi takinilan tutum

Başlatan xwes, 20 Mart 2009 - 17:43:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Linuxman.

Alıntı YapBu benim fikrim ancak bence bu gibi durumlar karşisinda nasil bir dille ve ne soylenecegi belirlensin veya konu açma, arama yapma foruma ilk mesaj nasil yazilir gibi konular içeren bir belge hazirlansin ve kullanicilar oraya yoneltilsin.
Böyle bir şey yapılsa dahil,değişen  bir şey olmayacaktır.Çünkü her üyenin,foruma nasıl mesaj yazılacağı
belgesini okumaya fırsat bulacağını düşünmüyorum.
Ayrıca bu forumda yeni üyelere karşı itici davranıldığını düşünmüyorum.Eski bir üye değilim.Ve bu süreç içinde açtığım konuların hepsinde,forum üyeleri çok sabırlı ve anlaşılacak şekilde yardım ettiler.Bence burda
eleştirilecek bir kişi/kişiler söz konusu bile değil.Aksine,teşekkür edilmeli.
Forever Linux....
In theory,there is no difference between theory
and practice.In practice,there is !

heartsmagic

@infofatihozturk, tanım dört dörtlük ancak bize yüklediği anlam çok ağır olmuş, kaldırmaz bu omuzlar :) Şahsım adına güzel bir ortamda, güzel insanlarla paylaşım yaptığımı düşünüyorum. Ülkemiz için olan güzel temennilerin de bir gün gerçekleşmesini istemekten başka bir şey gelmiyor elimden.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

xwes

Alıntı yapılan: Linuxman. - 24 Mart 2009 - 00:51:33
Alıntı YapBu benim fikrim ancak bence bu gibi durumlar karşisinda nasil bir dille ve ne soylenecegi belirlensin veya konu açma, arama yapma foruma ilk mesaj nasil yazilir gibi konular içeren bir belge hazirlansin ve kullanicilar oraya yoneltilsin.
Böyle bir şey yapılsa dahil,değişen  bir şey olmayacaktır.Çünkü her üyenin,foruma nasıl mesaj yazılacağı
belgesini okumaya fırsat bulacağını düşünmüyorum.
Ayrıca bu forumda yeni üyelere karşı itici davranıldığını düşünmüyorum.Eski bir üye değilim.Ve bu süreç içinde açtığım konuların hepsinde,forum üyeleri çok sabırlı ve anlaşılacak şekilde yardım ettiler.Bence burda
eleştirilecek bir kişi/kişiler söz konusu bile değil.Aksine,teşekkür edilmeli.

Ilk mesajimda belirttigim gibi "Soylediklerim herkes için ve her ornek için geçerli degil tabii ki, çogu kez uygun bir dille anlatiliyor zaten." Ben sadece seyrek yaşanan bazi durumlar nedeniyle açtim başligi. Yoksa ben de bu forumda ne kadar duzeyli, saygili ve yardimsever bir ortamin oldugunun farkindayim :)

maksimus

Evet yönetim yeterli müsadeyi vermiyor bende rahatsızım bundan ama konuşunca suç oluyor.

umutubuntu

İlk mesajda nelerden bahsediyorsunuz ?

ebubekirs

Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim