Güncelleme sonunda masaüstü boş olarak geldi?

Başlatan strong60, 14 Mart 2009 - 13:24:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

strong60

kurulumu tamamladım güncelledim ve Güncelleme sonunda masaüstü boş olarak geldi sadece arka plan resmi var mausu hareket ettirebiliyom başka hiç bişey yok bilen varsa bi anlatsın şunu artık bıktım

bytan

Alıntı yapılan: strong60 - 14 Mart 2009 - 13:24:11
kurulumu tamamladım güncelledim ve Güncelleme sonunda masaüstü boş olarak geldi sadece arka plan resmi var mausu hareket ettirebiliyom başka hiç bişey yok bilen varsa bi anlatsın şunu artık bıktım

Bu tarz bir üslup kullanırsan itici olursun. Böyle bir durumda da sana yardım edecek insan sayısı azalır.

Diğer başlıklarınıda inceledim. Aslında sorduğun tüm soruların yanıtı forumda mevcut. Gerek grub menüsüne xp eklemek, gerek windows bölümüne erişip okuma/yazma yapabilmek. Arama yapmadan konu açtığın için ve hemen yanıta ulaşabilmek istediğin için konunu sık sık güncelleyip yardım istiyorsun. Sana tavsiyem, problemlerinle ilgili konu açmadan önce mutlaka bir arama yapman. Sonrasında çözüme ulaşamazsanda, yaptığın işlemleri aktarıp tıkandığın noktayı belirterek yardım beklemen.

Burada bir öneri getirilmiş.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

heartsmagic

@bytan gerekli şeyleri söylemiş, o yönde yorum yapmayacağım. Diğer başlık farklı bir konu için açıldığından burada da öneri getirelim.

Böyle bir problemde ilk sorduğum soru şu oluyor: Güncelleme tam anlamıyla oldu mu?

Masaüstünün gelmediği durumda Ctrl+Alt+F1 ile konsola düş, normal kullanıcınla giriş yap ve şu komutları işlet:

sudo aptitude update
sudo aptitude safe-upgrade
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.