Kampanyalı Freedos veya Linux Dizüstüler

Başlatan mbt28, 11 Mart 2009 - 15:46:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mbt28

Bildiğiniz nvidia ekran kartlı freedos veya linux işletim sistemli laptop varmı?

aynshtein

benq ve lenovo mu? üstelik sadecenotebook isimli bir siteden almanızı pek tavsiye etmem. servis, destek, güvenilirlik açısından hiç de tatminkar görünmüyor...
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

mbt28

Fiyatlar bencede yüksek. Laptopu amcam alcak, hem ucuz hem kaliteli olsun diyor :D . Heartmagicin y530 nu söyledim tipini beğenmedim diyor ama mavi kampanya filan yapıyor y530 aldırcam herhalde :) . Eskiden çok olurdu bu freedoslu linuxlu laptoplardan. Özellikle mavi çok kampanya yapıyordu, bayada uygun fiyata güzel bilgisayarlar veriyordu ama artık ne hikmetse bıraktı o işleri.

eren

Bence Windows yüklü alın Windows yüklü olanlar genelde daha ucuz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

mbt28

Alıntı yapılan: Eren - 12 Mart 2009 - 04:15:12
Bence Windows yüklü alın Windows yüklü olanlar genelde daha ucuz.
Evet bu gidişte öyle yapıcaz gibi.