Ubuntu İnternet Bağlantı Problemi

Başlatan supazoom, 04 Mart 2008 - 10:26:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Wolkanşah

bu güzel paylaşımlar için teşekkür ederim. statik ıp yaparsam opendns ayarlarsam acaba rapidden sorun yaşarmıyım? :-\
Ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yoktu... Ne elbiseler gördüm içinde insan yoktu... değerli hizmet ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim. ubuntu-tr forumda benim için bir yararlı okul oldu...  paylaşım ve başarılarınızın devamını dilerim. saygılarımla. :)

bytan

Alıntı yapılan: Wolkanşah - 30 Mayıs 2010 - 03:55:28
bu güzel paylaşımlar için teşekkür ederim. statik ıp yaparsam opendns ayarlarsam acaba rapidden sorun yaşarmıyım? :-\

Ne gibi bir sorun?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

Wolkanşah

Alıntı yapılan: bytan - 30 Mayıs 2010 - 13:13:18
Alıntı yapılan: Wolkanşah - 30 Mayıs 2010 - 03:55:28

Ne gibi bir sorun?
rapidshare kısıtlama yaparmı ıp aynı görünce diye merak edip sordum ama bu önemli değilde wicd ve network bağlatısı çakışma sorunum var konuyu wicd sayfasında anlattım sorunlara ordan çözüm takibi yapacağım.
Ne insanlar gördüm üstünde elbisesi yoktu... Ne elbiseler gördüm içinde insan yoktu... değerli hizmet ve paylaşımlarınız için tekrar teşekkür ederim. ubuntu-tr forumda benim için bir yararlı okul oldu...  paylaşım ve başarılarınızın devamını dilerim. saygılarımla. :)

heartsmagic

Rapidshare dışarıya çıktığın IP adresini kullanır, böyle olması da gayet normaldir. Senin statik sabit olarak ayarlayacağın IP adresin içeride kullandığın IP adresindir ve dışarıyı bağlamaz.

Not: ISS'den alınacak sabit IP adresi farklı bir meseledir. O da zaten kullanıcı tarafından ayarlanmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

metalok

Merhabalar, benim şöyle bir sorunum var;

fiber internet kullanıyorum. internet bağlatım 2 dakikaya bir kopuyor. ethernet bağlantısnı her yenilediğimde internet bağlantısı tekrar sağlanıyor. aynı bilgisayarda windows vista da yüklü vista'da bu tür bir sorun yaşamıyorum.
Keşfettim, yükledim, kullanıyorum.

heartsmagic

@metalok, senin sorununa buradan devam etmeyelim. Sıkıntını anlatan yeni bir başlık aç ve şu konudaki çıktıları oraya kod etiketi içinde aktar lütfen:
agkomut

Kod etiketi için: kodetiketi
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.