CD DVD yazma programı ?

Başlatan esrama, 08 Mart 2009 - 13:11:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esrama

Brasero programını kullanıyordum fakat birçok kez boş cd yi dolu olarak tanımladığı veya hiç göremediği için k3b ye geçmek zorunda kaldım. K3B programı kde tabanlı olduğu için pek kullanmak istemiyorum fakat dediğim gibi zorunda kaldım. Fakat k3b de cd veya dvd basma anında başka bir liste hazırlayamıyorum. BU özelliği de kullanabileceğim sürükle bırak özelliği olan bir cd dvd yazma programı önerebilirmisiniz ? (nero linux hariç)

ironic

Brasero kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım.

Farklı olarak gnomebaker' ı deneyebilirsiniz. Depoda mevcut.

okanakyuz

nasıl dolu görme sorunu bu? Bende hiç olmadı

GNUbuntu

Alıntı yapılan: esrama - 08 Mart 2009 - 13:11:28Fakat k3b de cd veya dvd basma anında başka bir liste hazırlayamıyorum.
Burayı anlayamadım! Zamandan tasarruf yapmak için mi?

Ben de ne zamandır K3b yi G3b olarak, yüzde yüz Gnome uyumlu ne zaman göreceğiz diye bekliyorum. K3b her yönüyle, gerçekten mükemmel denebilecek bir program; eklentileriyle birlikte her türlü ihtiyaca cevap veriyor.
 Ben Ubuntu'da GnomeBaker'i kullanıyorum. Brasero'yu beğenmedim. Bilgisayarımda Pardus da olduğu için, haliyle K3b yi de orada kullanıyorum. Senin sorunun cevabı olmadı ama :), içimi dökmüş oldum böylece. Gnome masaüstünü ve özellikle Ubuntu'yu seven bir kullanıcı olarak, neden K3b veya Nero benzeri bir cd-dvd burning programı yok diye hayıflanıyorum :(
Önce Saygı...

esrama

Evet zamandan tasarruf sağlamak istiyorum. Üstüste cd veya dvd yazarken çok önemli oluyor.
gnomebaker 'ı kurdum, hoş ve basit bir programa benziyor. Fakat cd yazareken yeni liste hazırlayabiliyrmuyum diye deneme fırsatım olmadı. Eğer kullanan birileri yardım ederse iyi olur :)