Gönderen Konu: [Kilitli] Saatler kaldı!  (Okunma sayısı 12036 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« Yanıtla #1 : »
Hardy Heron'un gelişine saatler kaldı...

Haydi hep beraber sayıyoruz..
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2008 - 13:13:57 Gönderen: erginemr »
LIVE FREE OR DIE

Aklı olan Linux, Parası olan MAC, ikisi de olmayan Windows :)

« Yanıtla #50 : »
raptoid çok teşekkürler .  Arkadaşlar hepimizin gözü aydın indirmeye başladım bile

edit :  :) indirmeye başladım dedim de hala meret indirmiyor başlıyor öyle kalıyor . kusura bakmayın arkadaşlar indirme programıyla deniyordum indirmiyordu normal denedim şuan indiriyorum harikaaaaa
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2008 - 14:37:49 Gönderen: merhum »

« Yanıtla #51 : »
Ben indirdim şu anda kuruyorum bile :D
Linux for Human Beings

« Yanıtla #52 : »
valla ben 7.10 u kuralı bir hafta oldu, ama bende indiriyorum,baksanıza galiba herkes 8.04 de geçiyor, e ayak uydurmak lazım, hem merakda ediyorum  :), ayrıca ubuntuda hiç cd yazmadım, en iyi boot cd yazım şekini bana bir anlatında arkadaşlar, 50 tane konu açmıyayım siteye  :D, kurulumda 7.10  ile aynıdır inşallah,

« Yanıtla #53 : »
daha çok yeniyim linuxa, tamda 7.10 u çözmeye başlamıştım yahu. :o

« Yanıtla #54 : »
ayrıca arkadaşlar, en üstteki iso yu indiriyoruz değilmi, aşağıda alternatif çokda kafam karıştı biraz :-\

« Yanıtla #55 : »
Şu an sitede resmi olarak yayınlandı:).İndiriyorum güzel bir karşılama ekranı yapmışlar:)İndirinnnn
A.Semih Türk

« Yanıtla #56 : »
... ubuntuda hiç cd yazmadım, en iyi boot cd yazım şekini bana bir anlatında arkadaşlar ...

ilk olarak
Kod: [Seç]
alt + f2
gnome-terminal
ile terminal programını açın.İndirdiğiniz dosya eğer /home/kullanıcı adı dizinindeyse

Kod: [Seç]
md5sum dosyaadı.iso komutunu verip md5sum değerini elde edin ve dowload yaptığınız dosyanın sitesindeki kod ile karşılaştırın.Eğer fark yoksa cd ye çift tıklayarak yazdırmaya başlayabilirsiniz.

« Yanıtla #57 : »
aaa bugün çıkıyordu değil mi? :o

nese istanbula döneyim ilk işim güncellemek olacak ubuntucuğumu.

« Yanıtla #58 : »
bu arada yeni sürüm ne zaman çıkacak yav?

8.10  :P

« Yanıtla #59 : »
İndiremiyorum! Neden, çok mu yoğun?
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2008 - 17:59:51 Gönderen: egitimist »

« Yanıtla #60 : »
indirmeye çalıştığın yansıyı değiştir. Birde öyle dene.. Bende İTÜ'den indiremiyordum. Bir çok indirme adresi mevcut..
http://releases.ubuntu.com/hardy/ubuntu-8.04-desktop-i386.iso buradan iniyor.
Kolay gelsin.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2008 - 17:01:30 Gönderen: lseker »
Dünya Güneş'in yardımı ile yaratıldı...Olduğu gibi kalmalı.
Toprak yaratıldığında üzerinde sınır çizgileri yoktu, onu bölmek insanlara düşmez.

« Yanıtla #61 : »
pek çok ek sunucu şu an taleplerime karşlılık veremiyor. türkiye ek deposu itünün ftp sine de daha yüklenmemiş, almanya ingiltere sunucları cevap vermez oldu ilk seferde aklınıza gelmeyecek avrupa ülkeleri isimlerini deneyin şu an band genişliğimin tamamı ile inmekte :)

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2009 - 18:23:51 Gönderen: Eren »
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

« Yanıtla #63 : »
arkadaşlar CD versiyonuyla DVD versiyonları arasındaki farkları (avantajları) bilen var mı?

« Yanıtla #64 : »
Ubuntu yalnızca CD .isoları halinde çıkarıyor dağıtımı. DVD'si yok.

« Yanıtla #65 : »
Burdan dvd olarak indiriyorum,rc falan demiyor..http://cdimage.ubuntu.com/dvd/current/

dikkatli bakarsan görürsün nette çok yerde var.

« Yanıtla #66 : »
Ben Ubuntu'yu buradaki bir çok insan gibi kendi sitesinden (www.ubuntu.com) indirdim. Ve orada yönlendirdiği yansılarda cd isosu olarak var. Orayı da daha önce görmemiştim açıkçası, ama yeni sürümler cd olarak hazırlanır. Onların kararlı sürüm olduğunu sanmıyorum. Ama kararlı sürüm çıkıktan sonra paket ekleyerek güncellenen sürümler olabilirler.
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2008 - 11:52:25 Gönderen: ufuk_k »

« Yanıtla #67 : »
bu arada yeni sürüm ne zaman çıkacak yav?

8.10  :P

6 ay sonra
Linux for Human Beings

« Yanıtla #68 : »
Şurada bilgisi var sürümlerle ilgili.... Bakabilirsiniz... 8.10 - Intrepid Ibex
« Son Düzenleme: 12 Ocak 2009 - 19:35:13 Gönderen: foma »
LIVE FREE OR DIE

Aklı olan Linux, Parası olan MAC, ikisi de olmayan Windows :)