Asus A8M2N-LA Anakart driveri

Başlatan barısxx, 01 Mart 2009 - 12:38:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

barısxx

Arkadaşlar   Asus   A8M2N-LA Anakartı'nın driveri hiçbir yerde bulamadım.Format atıcam bilgisayarıma bu driver yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: barısxx - 01 Mart 2009 - 12:38:04
Arkadaşlar   Asus   A8M2N-LA Anakartı'nın driveri hiçbir yerde bulamadım.Format atıcam bilgisayarıma bu driver yok.Yardımlarınızı bekliyorum.

:) Hoş geldiniz. Forumu şöyle bir gezin, windows forumuna benzer bir şey görecek misiniz bakalım. :)

Aramızda kalmanı isteriz lakin windows ile ilgili sorularına cevap bulamazsın. Elimizde driver bulundurmak bizim en son yapacağımız iş, en fazla birkaç donanımı tanıtırız. Çünkü geri kalanını kullandığımız sistemler otomatik olarak tanır. Ubuntu ya da bir başka açık kaynaklı işletim sistemi kurarsan elimizden geldiğince yardım ederiz -ki burada yeterince bilgiyi bulabilirsin zaten-.

Format kelimesini de unutmuş kişileriz çünkü ne sistemimiz çöker, ne çok program yüklediğimizden dolayı şişer, ne de virüsten dolayı ağırlaşır. Sistem dosyalarından birisini mi sildik yanlışlıkla, olabilir. Korkulacak bir şey yok. Arkadaşımızdan rica ederiz, o dosyasını kopyalar bize verir. Bizde de bu dosya sorunsuz bir şekilde çalışır.

Bir de, burada devam etmek istiyorsan İmlâ Kuralları'nı da okumanı önereceğim. Tercihi sana bırakıyorum.

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

haritsu

Yardımcı olabilir düşüncesiyle vermiştim. Yeterli mi?