RSS İle Konu Takibi

Başlatan Eren, 16 Şubat 2009 - 13:43:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

3mr3

Kısaca ben şöyle topladım;
http://www.netvibes.com/ubuntu-turkiye

Umarım kızmazsın :D @Eren

Eğer kabul edersen daha geniş bilgi içeriği yapabiliriz. Ubuntu Uluslararası resmi sitesini genel olarak ekleriz. Bazı destekleyen siteleri ekleyebilir. Daha geniş zengin kaynaklar ekleyebiliriz. Burdaki arkadaşlar linki verip daha güzel kaynaklar yapabiliriz. Tabi sizede bu yetkiyi verebilirim.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

Xenophobia

Neden kızılsın ki, bence süper olmuş. Gayet güzel bir şekilde entegre etmişsin beslemeleri.Eline sağlık.

eren

@3mr3

Özgür yazılıma destek veren hiç bir oluşuma ya da faaliyete kızmam ben. :D Güzel olmuş, Devamını bekliyoruz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Sherlock Holmes

hasanyılmaz

Tam olarak bunu arıyordum Ubuntu Çevirileri bölümünü takip etmek için..