Ubuntu-TR identi.ca'da

Başlatan atomkarinca, 14 Şubat 2009 - 13:23:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

atomkarinca

Ubuntu Türkiye'dekiler birbirleriyle geyik yapsınlar diye identi.ca'da grup oluşturdum. Sizler için çalışıyoruz :)

http://identi.ca/group/ubuntutr

Not: Bu arada logoyu dergi ekibinden çaldım, inşallah kızmazlar.

btermeli

Kızmışlar herhalde, logo gözükmüyor :)
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

Xenophobia

Alıntı yapılan: atomkarinca - 14 Şubat 2009 - 13:23:29
Ubuntu Türkiye'dekiler birbirleriyle geyik yapsınlar diye identi.ca'da grup oluşturdum. Sizler için çalışıyoruz :)

http://identi.ca/group/ubuntutr

Not: Bu arada logoyu dergi ekibinden çaldım, inşallah kızmazlar.

Psikopat resmi silmezsen, grup üzerinde senden başkası olacak gibi durmuyor hiç atom :)

3mr3

Bu sitenin amacı ne. İngilizce yazmak zorundamıyız. Yoksa havadan sudan, dedikodu fısıldalaşmak falan mı? Yorumlu sohbet mi?
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

atomkarinca

@3mr3, identi.ca bir mikro-blog sitesi. Yani sohbetle (IM) blog arasında bir şey. O anda ne yaptığınızı yazabilirsiniz ya da herhangi bir şey de yazabilirsiniz.

@btermeli, Allah Allah, bende görünüyor. İkimizden birinde bir sorun var demektir.

@Xenophobia, benim normal halim o, acaba o yüzden mi insanlar benden korkuyor? :P

Xenophobia

Daha yumuşak ve çekici bir resim koy oraya, grubun selameti açısından.Benden söylemesi. :)

bytan

Alıntı yapılan: atomkarinca - 14 Şubat 2009 - 14:30:15

@Xenophobia, benim normal halim o, acaba o yüzden mi insanlar benden korkuyor? :P

:)

Logo bende görünüyor.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

btermeli

Şimdi bende de gözüküyor :)
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???