Cevapladığım Tüm Konuların Listesi

Başlatan komutano, 11 Şubat 2009 - 14:37:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

komutano

Merhabalar. Konu başlığında, sorunu tanıtmadığım için özür dilerim.

Bu forumda en az bir cevap gönderdiğimiz konu başlıklarının listesini ve listenin sonunda o konuya en son mesaj gönderenin kim olduğunu gösteren bir ayar var mıdır acaba?

"İletilerime yazılan yeni yanıtları göster."  linkine tıklayınca sadece yeni mesaj varsa görülüyor onu da okumak için tıklayınca o da gidiyor. O listeye benim mesaj yazdığım tüm konuların listelenmesi mümkün müdür. Ben şahsen mesaj yazdığım tüm konu başlıklarını sürekli takip etme eğilimindeyim. En son kim ne yazmış ya da aynı sorunu tekrar yaşadığımda önceden aynı bilgisayarda asıl çözmüşüm bunu forumda nasıl paylaşmışım bunların tek tıkla takibinde olmak isterim.

Bu istek forumda mevcut ise bilgilendirilmeyi rica ederim.
Teşekkürler, İyi çalışmalar.
Pardus 2009 + Xp + Ubuntu Studio 9.x + Elektro Gitar

bytan

Alıntı yapılan: komutano - 11 Şubat 2009 - 14:37:58
Merhabalar. Konu başlığında, sorunu tanıtmadığım için özür dilerim.

Merhaba @komutano,

Öncelikle başlığı daha açıklayıcı hale getirdim. Böylesi, isteğinizi anlatmanız için daha iyi diğerine göre.

Alıntı yapılan: komutano - 11 Şubat 2009 - 14:37:58

Bu forumda en az bir cevap gönderdiğimiz konu başlıklarının listesini ve listenin sonunda o konuya en son mesaj gönderenin kim olduğunu gösteren bir ayar var mıdır acaba?

"İletilerime yazılan yeni yanıtları göster."  linkine tıklayınca sadece yeni mesaj varsa görülüyor onu da okumak için tıklayınca o da gidiyor. O listeye benim mesaj yazdığım tüm konuların listelenmesi mümkün müdür. Ben şahsen mesaj yazdığım tüm konu başlıklarını sürekli takip etme eğilimindeyim. En son kim ne yazmış ya da aynı sorunu tekrar yaşadığımda önceden aynı bilgisayarda asıl çözmüşüm bunu forumda nasıl paylaşmışım bunların tek tıkla takibinde olmak isterim.

Seninde bahsettiğin gibi, tam olarak isteğini sağlayan bir link yok. Sen okuyana kadar "İletilerime yazılan yeni yanıtları göster." linki ile görebilirsin kim ne yanıt vermiş. Fakat okuduktan sonra siliniyor. Yazdığın iletileri aramak için profil içerisinde "Gönderdiği son mesajları göster." linki kullanılabilir.

Cevapladığın tüm konuların listesi olabilir mi olamaz mı; en iyi yanıtı @Eren verecektir.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

komutano

Cevapladığınız için teşekkürler.
O listeden de aynı konuya en son kimin mesaj gönderdiği görülemiyor. Başka bir linux forumunda bahsettiğim link çok işlevseldi burada da olma olasılığı için sormuştum. Tamam sağolun yine de.

Çağlar

We got a badass over here!

komutano

Alıntı yapılan: Çağlar - 12 Şubat 2009 - 15:21:28
Çok içimden geldi resim çizmek :)

;D Yani öyle bir şey var da siz görememişsiniz mi diyorsunuz? Hangi linkte girildiğini söyleyin de merak edip bakan 96 kişi de öğrensin :)

Çağlar

En sağ tarafta o konuya en son kimin mesaj yazdığı gözüküyor..
We got a badass over here!