Call Of Duty yükleme sorunu

Başlatan comeooon, 08 Şubat 2009 - 16:08:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

comeooon

selamlar

orjinal olan call of duty oyunumu bir türlü kuramıyorum. ilk cd yi takıyorum yükleme yapılıyor, daha sonra 2. cd yi tak dediğinde 1. yi çıkartamıyorum cihaz meşgul uyarısı alıyorum

Bu sorunu nasıl aşabilirim?
Eee pc 701(4G) 1GB RAM [Sandisk ExtremeIII CLASS6 SDHC card (8GB)]-UNE 10.04
IBM Lenovo ideapad s10-2 Netbook-Ubuntu 10.04

Yiğit Ateş

Wine'ın sitesinde oyun platinum almış yani mükemmel çalışması gerek. Playonlinux ile denedin mi?

AbkHaZiaN

wine ile ilgili bir şey gibime gelmedi cd sürücü ile ilgili olabilir imkanın varsa başka bi cd sürücü ile dene çünkü eski cd sürücümde bazen dosya kopyalarken biter bimez çıkartmak istediğimde benzer bi hatayı bende alıyordum

comeooon

bende 2 tane optik sürücü var biri lg cd-rom diğeri lg dvd-writer ikisiylede denedim olmuyor:(

edit: playonlinux ile de denedim
Eee pc 701(4G) 1GB RAM [Sandisk ExtremeIII CLASS6 SDHC card (8GB)]-UNE 10.04
IBM Lenovo ideapad s10-2 Netbook-Ubuntu 10.04

opusxx

Aynı olay, dvd den müzik dinlerken dvd yi açmak istemem sırasında gelmişti başıma. Fakat bir de mp3 player usb den bağlıydı. Şimdi usb boşken aynısı denedim ve yine unmount volume uyarısını alıyorum. Müzik programını kapattığımda ise açılıyor. Usb de mp3 playerim varken hiç açılmamıştı. Bunu da, diğer yardımcı olmaya çalışacaklar için, bir fikir vermesi amaçlı yazıyorum.
nVidia GeForce 8600 GT (512)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+  1024 ram,

AbkHaZiaN

başka bir oyun veya program ile dener misin? usb de olması muhtemel kullanımdayken kapatmya kalktığında bu hatayı alman çünkü veri transveri oluyor.

yalınozkan333

slm bendew call of duty2 playonlinux ileyüklemiyorum daha dogrusu hiç bir oyun yüklenmiyor

lw_esc

2 cd yide pc ye atmayı dene eğer atamıyosanda önce ikinciyi çalıştır tam tersini yap  ;D ;D ;D :))