Urban Terror'u Nasıl Kurabilirim?

Başlatan DoGuKaN, 08 Şubat 2009 - 09:34:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: DoGuKaN - 21 Şubat 2009 - 12:47:47
Yanıtlar için teşekkür ederim. UT'nin sitesinden karışık paketi indirdim.

Ben de karışık paketi indirdim ama nasıl çalıştırılacağını bulamadım -ilk defa oyun açıyorum :)-.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 16 Mart 2009 - 01:31:07
Alıntı yapılan: DoGuKaN - 21 Şubat 2009 - 12:47:47
Yanıtlar için teşekkür ederim. UT'nin sitesinden karışık paketi indirdim.

Ben de karışık paketi indirdim ama nasıl çalıştırılacağını bulamadım -ilk defa oyun açıyorum :)-.

Depoyu ekledim, öyle kuracağım artık. :) Diğer yolu bulamadım. Sitesindeki karma paketi indirmiştim halbuki. Yöntemini bilen varsa, indirme işlemini durduracağım. :)

ihtiyar said

Alıntı yapılan: Gimp Uzmanı - 08 Şubat 2009 - 12:40:50
Linux 32bits executable: ioUrbanTerror.i386   Dosyasına sağ tuşla tıkla özelliklere tıkla. Bir program gibi çalışmasına izin ver seçeneğinin işaretlenmiş olması lazım.

Bu şekilde çalışıyormuş. Bugünlerde pek iyi değilim ben, anlaşıldı. Hep gözden kaçırıyorum. :)

bytan

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 16 Mart 2009 - 01:47:19
Linux 32bits executable: ioUrbanTerror.i386   Dosyasına sağ tuşla tıkla özelliklere tıkla. Bir program gibi çalışmasına izin ver seçeneğinin işaretlenmiş olması lazım.

Bu şekilde çalışıyormuş. Bugünlerde pek iyi değilim ben, anlaşıldı. Hep gözden kaçırıyorum. :)

Uykun gelmiş senin.  ;)
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

ihtiyar said

Alıntı yapılan: bytan - 16 Mart 2009 - 01:59:08

Uykun gelmiş senin.  ;)

Bugünlerde uyurgezer haldeyim sanırım. Gündüz bile neler yapıyorum, bir bilsen. :) Neyse, ben biraz dinleneyim. En azından daha kötü olmamak için gideyim. :P

Fidel

Ben şimdi bu işlemi yaptım ama sonra simgeye çift tıklayınca açılmıyor. Acaba "birlikte aç" bölümüne program mı eklemem gerekiyor. Çünkü seçilmiş bir program görünmüyor şu an. Nasıl oynayacağım bu oyunu. Bu arada hayatımda hiç oyun oynamadım. Sırf ubuntu oyun konusunda eleştiriliyor bazen, deneyim olsun diye uğraşıyorum. Yardım edin lütfen.

badhero

Burada güzel bir anlatım var. Ben denedim ve sağlıklı bir yöntem; bir de burda anlatıldığı gibi denerseniz. Daha derli toplu bir anlatım.

Fidel

Alıntı yapılan: bethiro - 29 Ocak 2010 - 23:26:03
Burada güzel bir anlatım var. Ben denedim ve sağlıklı bir yöntem; bir de burda anlatıldığı gibi denerseniz. Daha derli toplu bir anlatım.

Ama ben oyunun resmi adresinden zip dosyası olarak indirmiştim oyunu. Sonra önceki mesajımda belirttiğim gibi "bir program gibi çalışmasına izin ver" seçeneğini de işaretledim. Senin verdiğin tarife göre baştan indirmem gerekiyor uç birimden. Önceki zip olarak indirdiğim işe yaramayacak mı yani?