ekiga ve msn hakkında bilgi istiyorum

Başlatan sireno52, 08 Şubat 2009 - 03:17:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sireno52

selam arkadaşlar ben ekiga hakkında bilgi almak istiyorum bu ekiga`yla msn`ye bağlanma imkanı varmı yoksa tamamen bağımsız bir platformu   örneğin: ben ekiga`yla  msn`den bir arkadaşla kameralı görüşme  olanağım varmı yoksa bu program skype  gibi bir programmı  yani yalnızca ekiga kullanıcılarınamı  bağlanıyor.
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

ihtiyar said

Alıntı yapılan: sireno52 - 08 Şubat 2009 - 03:17:27
selam arkadaşlar ben ekiga hakkında bilgi almak istiyorum bu ekiga`yla msn`ye bağlanma imkanı varmı yoksa tamamen bağımsız bir platformu   örneğin: ben ekiga`yla  msn`den bir arkadaşla kameralı görüşme  olanağım varmı yoksa bu program skype  gibi bir programmı  yani yalnızca ekiga kullanıcılarınamı  bağlanıyor.

http://forum.mandrivaturkiye.com/ekiga-ile-goruntu-veren-bir-webcam-skype-amsnve-t-110.html

Bilgilenmeye yarar bir şey. :) Google amca buldu. :)

sireno52

Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 08 Şubat 2009 - 03:19:29

http://forum.mandrivaturkiye.com/ekiga-ile-goruntu-veren-bir-webcam-skype-amsnve-t-110.html

verdiğini adresi inceledim fakat o adreste sorunlar tartışıyorlar benim sorunum yok sadece ben ekiga`yla msn`den bir arkadaşla  görüntülü konuşma imkanı sağlıyormu sağlamıyormu onu bilmek istiyorum
(İŞLEMCİ:Intel Skylake Core i7 6700K 4.0GHz 8Mb Cache LGA1151 ( ANAKART:  MSI Z170A GAMING M7 Intel Z170 Express 3400MHz(OC) DDR4)  (RAM:DDR4  16 GB )  (EKRANKARTI:  NVİDİA GeForce / GIGABYTE VGA,2GB,GTX680 OC,DDR5,256Bit,DVI,HDMI,DISPLAY PORT )

ihtiyar said

Alıntı yapılan: sireno52 - 08 Şubat 2009 - 03:28:07
Alıntı yapılan: ihtiyar Said - 08 Şubat 2009 - 03:19:29

verdiğini adresi inceledim fakat o adreste sorunlar tartışıyorlar benim sorunum yok sadece ben ekiga`yla msn`den bir arkadaşla  görüntülü konuşma imkanı sağlıyormu sağlamıyormu

Adreste bir soru var.

"Ekiga ile görüntü veren bir webcam skype , amsnve kopete ile neden vermez."

Soru bu olunca demek ki videolu görüşme yapılabiliyor diye düşündüm. Ama ekiga'nın ne olduğunu az önce öğrendim arkadaştan. :) Tamamen bağımsız bir platformmuş, MSN'ye bağlanamıyormuşsunuz. Özür dilerim, dalgınlığımdan dolayı yanlış yönlendirdim.

sireno52

benim öğrenmek istediğim cevabı aldım.  verdiğin  bilgi için teşekkürle vakitte geç oldu  cümleten herkeze iyi geceler.. :D :D ;D

ihtiyar said

Alıntı yapılan: sireno52 - 08 Şubat 2009 - 03:47:12
benim öğrenmek istediğim cevabı aldım.  verdiğin  bilgi için teşekkürle vakitte geç oldu  cümleten herkeze iyi geceler.. :D :D ;D

Rica ederim. Bildiğimi -yeni öğrendiğimi- paylaşmak benim için mutluluk sebebidir. Bunun için açık kaynak kullanıyor/destekliyorum. :) Size de iyi geceler.