Bir rica...

Başlatan Good False, 07 Şubat 2009 - 20:07:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Good False

rica etsem sitemizde 12 saatlik saat gösterimi yerine 24 saatlik saat dilimi kullanabilirmiyiz?

3mr3

Profil ayarlarından kendine ait yapabilirsin. Görünüm ve Tasarım kısmına bak istersen.
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

ihtiyar said

Alıntı yapılan: 3mr3 - 07 Şubat 2009 - 20:13:57
Profil ayarlarından kendine ait yapabilirsin. Görünüm ve Tasarım kısmına bak istersen.

Ben de bilmiyordum bunu, teşekkürler. :)

eren

Yaptım. :) Forumun genelini değiştirdim.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

3mr3

Böyle iyi oldu bence. Artık rahatça zamanlamaya bakabiliriz :) Herkese tavsiyem Profil Ayarlarını iyice gezmek ve bol bol ara tuşana basarak arama yapmak. Tabi Wikiyide unutmamak lazım :) Üyelerin ne yaptığını bile görebilirsiniz. Bu benim en çok hoşuma giden yönü :D Eren umarım orayı kapatmaz :D:D:D Tüh keşke söylemeseymişim :(:
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

ihtiyar said

Alıntı yapılan: 3mr3 - 07 Şubat 2009 - 20:35:07
Böyle iyi oldu bence. Artık rahatça zamanlamaya bakabiliriz :) Herkese tavsiyem Profil Ayarlarını iyice gezmek ve bol bol ara tuşana basarak arama yapmak. Tabi Wikiyide unutmamak lazım :) Üyelerin ne yaptığını bile görebilirsiniz. Bu benim en çok hoşuma giden yönü :D Eren umarım orayı kapatmaz :D:D:D Tüh keşke söylemeseymişim :(:

Üyelerin ne yaptığını bile görebilirsiniz derken?

3mr3

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=who

bunu demek istiyorum. ne zaman hangi konuya girdiklerini falan diyorum. Mesela bir konu açtın ve sorunun oldu. Takip edebiliyorsun. Daha doğrusu açtığın konunun üstünden de görünüyor ama ben genel olarak bakıyorum :)

ihtiyar Said      20:43:29     En son yanıtladığı konulara gelen iletilere bakıyor.
ihtiyar Said      20:46:07     Bir rica... konusuna yanıt veriyor.

ihtiyar said

Alıntı yapılan: 3mr3 - 07 Şubat 2009 - 20:44:04
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?action=who

bunu demek istiyorum. ne zaman hangi konuya girdiklerini falan diyorum. Mesela bir konu açtın ve sorunun oldu. Takip edebiliyorsun. Daha doğrusu açtığın konunun üstünden de görünüyor ama ben genel olarak bakıyorum :)

ihtiyar Said       20:43:29      En son yanıtladığı konulara gelen iletilere bakıyor.

Wikiden bahsederken böyle bir şey deyince "acaba wiki de ne gibi bir özellik var" diye düşünmeye başlamıştım, biliyorum elbette bunu. :)

eren

Kim Nerede özelliğini kapatmayı düşünmüyoruz. Yöneticilerin bile ne yaptığını görebilirsiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Gimp Uzmanı

Alıntı yapılan: Eren - 07 Şubat 2009 - 21:14:11
Kim Nerede özelliğini kapatmayı düşünmüyoruz. Yöneticilerin bile ne yaptığını görebilirsiniz.

:D

aynshtein

Alıntı yapılan: Eren - 07 Şubat 2009 - 21:14:11

Bundan daha "şeffaf" bir forum var mıdır acaba :):):)
Linux: Bilgisayarını bilgi saymaktan başka işlerde kullanmak isteyenler için...
Günlük: http://www.multimeyda.com/

heartsmagic

Wiki'yi takip de sorun değil, RSS beslemesine üye olun yeter :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.