Camuxia-Melodi Paylaşım

Başlatan CAMUXIA, 07 Şubat 2009 - 00:31:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CAMUXIA

Arkadaşlar, "Dance E-Jay" adlı müzik yapma programıyla arasıra uğraşıyor ve kendi çapımda melodiler üretmeye çalışıyorum.
Enstrümental tarza ait amatör örneklerdir yapmaya çalıştıklarım.
Yeri geldikçe bazı örnekleri sizlerle de paylaşmak isterim. Halihazırda bitirmiş olduğum 4.42 dakikalık bir melodi (cmx1) 3 ay boyunca şu linkte yer alacaktır:
http://rapidshare.com/files/195073130/cmx1.mp3
Dinleyenler umarım beğenir.Teşekkürler.

*Not:Linkin çalışıp çalışmadığını kontrol edemedim.Deneyen arkadaşlar bu konuda bir geribildirim verirlerse çok sevinirim.
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

xwes

Fena degil, hatta çok iyi..
(bu arada link çalişiyor)
Tebrik ederiz.. fakat sanirim bu ozgur bir yazilim degil.

Çağlar

Başlık - Özgür Yapımlar - @xwes sanırım doğru bir paylaşım :) Dinleyip yorum yapacağım birazdan :)
We got a badass over here!

Gimp Uzmanı

Formatını değiştirip yükleseydin çok daha güzel olurdu. Kotalı kullanıcılarıda düşünmek lazım. 49750 KB az değll. Bu arada indiriyorum. Yorumu birazdan yaparım.

CAMUXIA

>>>XVES
-Link'ten beni haberdar ettiğin için teşekkür ederim.Bu bilgiye ihtiyacım vardı çünkü ben indirmeyi başaramamıştım ve çalışmadığını sanmıştım.
-Hoşuna gitmesi ayrıca beni sevindirdi, ne de olsa insanız,takdir edilmek kimin hoşuna gitmez ki.. :)
-Özgür yapımdan kastı ben "forum kullanıcılarının kendi-şahsi üretimleri" şeklinde zannettiğim/anladığım için bu başlık altına konu açmıştım.Forum sorumlularımızdan konuyu yanlış yere açtıysam doğru yere taşımalarını rica ediyorum.
>>>Gimp Uzmanı
Formatını değiştirmekten kastınız nedir? Ve bu formatın başka kullanıcıların dinlemesine nasıl bir engel teşkil ettiğini biraz açıklarsanız çok sevinirim. Kast ettiğiniz şey wav uzantılı oluşuysa onu ben belirlemiyorum,bahsettiğim müzik programında melodi bitince "export" edince wav uzantılı olarak çıkıyor.
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

xwes

Yanliş anlaşilmiş sanirim. Ben konu yanliş yere açilmiş demek istememiştim, "maalesef ozgur bir yazilim degil" veya "keşke ozgur bir yazilim olsaydi" demek istemiştim :)
wav şeklindeki ses dosyasini bir çok yontemle mp3'e çevirebilirdiniz. Gimp Uzmaninin demek istedigi bu sanirim. Bu şekilde melodiniz 5-6 mb olurdu.

CAMUXIA

Wav dosyalarını mp3'e dönüştürebilecek bildiğiniz herhangi bir dönüştürücü programı var mı? (ubuntu altında çalışabilecek) 
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

3mr3

Sound Converter programını deneyebilirsin hatta forumda bununla ilgili konular var elbette...
sudo apt-get install gstreamer0.10-plugins-ugly-multiverse soundconverter
Ben, seninle ben oldum. | Başkalarına karşı merhametli, şefkatli, iyiliksever...

CAMUXIA

>>>3mr3
Yardımınız için teşekkürler. Daha önce sound converter'ı yüklemiş ama kullanmayı başaramamıştım. Şimdiyse sorunsuz dönüştürmeyi başardı.
Gimp Uzmanı'nın dediği gibi dosyanın mp3 halini upload edeceğim şimdi. :)
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

Gimp Uzmanı

Alıntı yapılan: CAMUXIA - 07 Şubat 2009 - 13:28:18
>>>3mr3
Yardımınız için teşekkürler. Daha önce sound converter'ı yüklemiş ama kullanmayı başaramamıştım. Şimdiyse sorunsuz dönüştürmeyi başardı.
Gimp Uzmanı'nın dediği gibi dosyanın mp3 halini upload edeceğim şimdi. :)

Audacity :D  http://audacity.sourceforge.net/

Bunu dene pişman olmazsın. :D

CAMUXIA

Web adresinden indireceğim audacity Ekle/Kaldır menüsünde de var. Ekle/Kaldır'dan yüklesem yetersiz veya eksik kalır mı ki?
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

Gimp Uzmanı

Alıntı yapılan: CAMUXIA - 07 Şubat 2009 - 13:39:37
Web adresinden indireceğim audacity Ekle/Kaldır menüsünde de var. Ekle/Kaldır'dan yüklesem yetersiz veya eksik kalır mı ki?

Ekle / Kaldırdan yükleyebilirsin.

Gimp Uzmanı

xwes

CAMUXIA

Program önerileriniz için teşekkürler.
Bu arada rapidshare'deki wav uzantılı dosyayı silip mp3'e dönüştürülmüş şekliyle yükledim.
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

Gimp Uzmanı

Ben sabah dinlemiştim. Hoş olmuş ellerine sağlık.

CAMUXIA

Teşekkürler. Ama insan bilemiyor herkesin müzik beğenisi farklı farklı. O yüzden çekiniliyor başta fakat iyi yorumlar yüzümü güldürdü sağolun.
Bir sonraki nasıl bir şey olur hiç bilemiyorum çünkü kişinin ayıracağı zaman ve psikolojisi de bayağı önemli.
Ora et Labora...
***\CMX/***      
.

atomkarinca

Şarkıyı henüz dinlemedim ve birazdan indirip dinleyeceğim fakat öncelikle şunu söyleyeyim: eğer bahsettiğiniz program FL Studio gibi bir programsa LMMS kullanabilirsiniz. Şu anda yoğun bir şekilde geliştirilmesine devam edilmesine rağmen gayet kaliteli bir program olmuş durumda.

XRumer

her ne kadar eletronik müzikten pek haz etmesem de bu müzik çok hoşuma gitti
tebrikler

s7e7v7e7n

müziği bende dinledim beğendim aslında sample bir müzik olsa bunuda ona göre düzenlense daha güzel birşey ortaya çıkabilir.. bu ritim gibi uyarlanır mı onu bilmiyorum ellerine sağlık.
Ubuntu Desktop 11.10 Oneiric Ocelot

Gimp Uzmanı

Conqueror

Merhaba, aradan epeyyy zaman geçmiş, linkler ölmüş. Elinde, bahsedilen müziği bulunduran arkadaş(lar) tekrar upload ederse çok makbule geçer.

neneki

link sizlere ömür olmuş dost. yenileyebilir misin? :)