Ubuntu ile uyumlu sorunsuz çalışan Diğer Notebook (Dizüstü) Bilgisayarlar

Başlatan Eren, 18 Nisan 2008 - 23:06:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

Ubuntu ile uyumlu sorunsuz çalışan Diğer Notebook (Dizüstü) Bilgisayarların modellerini buraya yazabilirsiniz.

Ubuntu'ya özel olarak ürettiğiniz çözüm önerilerini de bu başlık altına yazabilirsiniz.

*** Listede olmayan modelleri buraya yazabilirsiniz
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

falcon

ADVENT

Advent marka dizustu bilgisayarimda 2 ay once UBUNTU yu kullanmaya basladim.
Hic sorunsuz ve son derece mutlu beraberligimiz devam ediyor.

munirekinci

asukaki

keysmart arçelik beko yan ürünü
KN1740 serisi
dün gece kurulum yaptım sorunsuz herşeyini tanıyor ikinci bi işlem gerekmiyor.
Linux'la Her Şey Mümkün!

zTz

FACTOR2

Dell İnspiron 1501

Ekran Kartı ve Wireless'ı sonradan tanıtmanız gerekiyor.Onun dışında tüm donanımı otomatik olarak tanıyor.

eren

Alıntı yapılan: FACTOR2 - 02 Eylül 2008 - 13:55:56
Dell İnspiron 1501

Ekran Kartı ve Wireless'ı sonradan tanıtmanız gerekiyor.Onun dışında tüm donanımı otomatik olarak tanıyor.

Dell bölümü zaten var. :)
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

command

Beko bnb 573 a2 sr
sis ekran kartı haric herseyi tanıdı ekran kartı içinde forumda çözümü mevcut

matraxoktay

Samsung R510 notebook'umda sorunsuz olarak kullanmaktayım hiçbir donanımda soruna rastlamadım daha.

desperado

MSI CX640 laptopumla optimus badiresini de atlattığım zaman sorunsuz kullanacağıma inanıyorum :)
Uzun bir gece yolculuğu gibidir hayat uzunları yaksan da pek uzağı göremezsin.

berat01