Jdownloader sorunu

Başlatan tonytr, 05 Şubat 2009 - 17:55:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tonytr

merhaba arkadaşlar ben bugun ilk kez ubutunun son sürümünü indirdim ve linux ailesine girmiş bulunmaktayım aynı anda hem vista hem ubuntu kullanıyorum birkaç şey isteyemecem öncelikle ben rapid üyeseyim vistada idm yani internet download menager kullanıyorum flashget tarzı bir program,bu programa kullanıcı adımı ve şifremi yazıyorum ve sitelerde rapid linki gördüğümde sağa tıkla idm listesine atabiliyorum sürekli şifre yaz derdi yok yani böyle bir program var mı acaba??  ayrıca şuana dek linux için bir programı setup yapamadım program indiriom ancak windows gibi üzerine tıkla kurmaya başlama yok mu?  teşekkürederim...

xwes

Rapid uyeligin ile ilgili olarak buraya bakabilirsin;
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,4094.0.html

Program kurulumuna gelince; heralde .exe dosyalari ile program kurmaya çalişmiyorsunuz degil mi?

tonytr

hayır linux uyumlu programları çalıştırmayı başaramadım ayrıca rarlı dosyaları nasıl açıcam aklıma getirmişken windowsları açabilirmiyiz ki ??

xwes

Şu an bulundugunuz bolumde yani "[ÖNEMLİ] Acemiler İçin İlk Durak [ÖNEMLİ]" bolumunde tum sorularinizin cevaplari var.
Bulamadigniz birşey olursa o soruna ozel bir başlik açarak sorun ki forum duzenli olsun.
Bu şekilde bir başlik altinda daldan dala atlamak hoş ve duzenli olmaz :)
Tekrar hoşgeldiniz..

heartsmagic

Konu yanlış yere açılmış. Ayrıca Jdownloader forumda anlatılmış durumda. Lütfen o başlığa göz gezdir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.