PHP.Org.Tr Yönetimi...

Başlatan Amad, 04 Şubat 2009 - 15:37:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

egitimist

Banneriniz felan yok mu bloglarımıza koyalım?

Mustinet

php-tr.net sitesine erişemiyorum. Yukarıda arkadaşların da dediği gibi bu tür çalışmaların tutması gerçekten çok zor. Turk-php kapanıp tekrar açıldıktan sonra ufak bir kıpırdanma yaşamış olmasına rağmen takip edenler bilir forum aktifliğini neredeyse tamamen yitirmiş durumda. Ha keza diğer forumlarda da aynı sorunlar yaşanıyor.

bruno

Amad

Arkadaşlar bazı nedenlerden dolayı sunucuda problemler çıktı ve yeniden açmayı da açıkçası düşünmedik çünkü burada ben yardım ederim diyen arkadaşlardan neredeyse çoğundan bir yardım göremedik. @cxerpw57 hocam ve (şuan ismini hatırlayamadığım için özür dilerim) birkaç kişi yardımcı oldu fakat bir destek sitesi 3-5 kişi ile dönecek bir iş değil. En azından kod parçacıkları atılsa çok daha iyi yerlere gelebilirdik. Şuan iş dolayısıyla sadece akşam 9'dan sonra ancak boş zamanım oluyor. Yardım edebilecek arkadaşlar varsa ben hâla açmakta niyetliyim. Sürekli girsin online olsun diye birşey istemiyorum en azından ara sıra birşeyler yazsa, sorusu, isteği olan arakdaşlara yardımcı olsa bana yeter.
Düşünen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler
Hanım! Kahvemi getir!

cumcum82

Biraz çabuk pes ettiğiniz kanatindeyim. Sitenin reklamı da yapılmıyordu ki ziyaretçi gelebilsin. Bence tekrardan hayata geçirilmesi yararlı olacak bir proje.
Kolay gelsin.