LıNUX UBUNTU MATE 1.26.0 KENDILIĞINDEN KAPANıYOR

Başlatan arundar, 21 Mayıs 2024 - 10:38:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

arundar

Merhabalar,

Linux Ubuntu Mate 1.26.0 kullanmaktayım kurulum yaklaşık 1 hafta önce yaptım yaklaşık 1-2 ara ile kendiliğinden kapanıyor. Ayrıca güncellemeler de yapılamıyor. Desteğinizi rica eder, iyi günler dilerim.

Erdem

Ekran kartı çok ısınıyor olabilir mi?

Eğer Arch tabanlı bir dağıtıma geçmeyi düşünürseniz Arcolinux D sürümünü buradan indirebilirsiniz.
Eğer Arch Linux tabanlı bir dağıtıma geçmek isterseniz Arcolinux D sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Elektronik

arundar

Merhabalar,

Cevabınız için teşekkür ederim, ekran kartı ile ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum termal macunu yenileyip temizliğini yaptım. Dün güncelleme ile ilgili bir sorun vardı çok fazla paket görülüyordu o hatayı düzelttim kendiliğinden kapanma süresi 5-6 saate çıktı şu an. Saat sabah 9:00 dan beri aktif bir şekilde kullanıyorum. SOrun yaşarsam Arcolinux'a geçebilirim linkten indiriyorum. Teşekkürler.

Erdem

Anakartın kuzey, güney köprüsü üzerinde bulunan mosfetlerin üzerine termal macun sürmek  düşünülebilir.

Güç kaynağını değiştirip farklı güç kaynağı ile aynı sorun devam ediyor mu bakabilirsiniz.

Kasaya ek soğutucu fan da takılabilir.

Eğer Arch Linux tabanlı bir dağıtıma geçmek isterseniz Arcolinux D sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Elektronik

arundar

Öneriniz için teşekkür ederim şimdilik bir sorun görünmüyor.