IBM Notebook (Dizüstü) Bilgisayar Tavsiyeleri

Başlatan Eren, 18 Nisan 2008 - 22:51:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eren

IBM Notebook (Dizüstü) Bilgisayar tavsiyelerinizi bu başlık altına yazabilirsiniz.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

rcoglu

-IBM Lenovo 3000 N200-

Bu laptop'a hardy heron un beta sürümünü yükledim. Realtek ses kartım dışında tüm donanımlar sorunsuz çalıştı. Sanırım ses kartı olayına da çözüm bulunur diye ümit ediyorum. Selamlar.

özgürubuntu

Bahsettiğiniz laptop'ı bende kullanıyorum.. Ses kartları ile ilgili BU KISIMDA sorunun çözümü konuşuldu. BU laptop'da Ubuntu Hardy Heron ses sorunu yok diyebilirim (:

rcoglu

Alıntı yapılan: özgür77 - 11 Mayıs 2008 - 02:34:07
Bahsettiğiniz laptop'ı bende kullanıyorum.. Ses kartları ile ilgili BU KISIMDA sorunun çözümü konuşuldu. BU laptop'da Ubuntu Hardy Heron ses sorunu yok diyebilirim (:

evet yazınızı gördüüm banada bi azim geldi...insallah bende mutlu sona ulasırım..:p:pP:tesekkürler özgür77

E-DOGAN

Bende ThinkPad R40e var. Ubuntu da hiç sorun yaşamadım. Bütün sürücülerim çalışıyor.

Celeron işlemci 512 mb ram
Broadcom ethernet
C-media ses kartı
Ati ekran kartı.

Tek bir sorunum var. Oda şu efektler için driver yüklenmesi gerekiyor ama Ati sürücüyü üretmemiş.

mehmetsary

lenova n500 (hepsiburadada en çok satılan model) laptop aldım bütün sürücüleri otamatik tanıdı.wirless sıkıntısı atlattım.

excellent

Lenovo thinkpad w500 kullanıyorum 64bit ubuntu kurdum bence mükemmel
1-tüm sücüleri direk tanıdı.
2-Ati 3650 512mb ram ekran kartı tanındı komutu uçbirime yazdığımda.
3-3917 mb ram görüyor üzerinde 4GB ram var.

chupacobra

arkadaşlar ben aranıza yeni üye oldum ubuntu serveri ibm x3560 kurdum server baalar gibi çalışıyor bu server şirketin netsis ve terminal serveri şirketimdeki tüm clintlarıda ubuntu yapmayı düşünüyorum sadece ıbm notebook için değil tüm notebooklara rahatlıklada kuruluyor

onureyisuren

ekinox2

G550 sorunsuz wireless sıkıntı yarattı başta ama çözüldü