Ubuntu ile uyumlu sorunsuz çalışan IBM Notebook (Dizüstü) Bilgisayarlar

Başlatan eren, 18 Nisan 2008 - 22:50:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mohican

LENOVO G565 NOTEBOOK
UBUNTU DESKTOP 10.10 MAVERICK MEERKAT 64 BIT ile sorunsuz çalışmaktadır.
Sadece wireless sürücüsü için güncelleme istedi kablolu bağlantı ile güncelleme tamamlandıktan sonra oda sorunsuz çalıştı.

Amd Athlon II X2 64 bit 2 Ghz
Ati Mobility Radeon HD4270 256 mb pci express Vision
Amd 790FX pci expres chipset
Amd SB800 usb sata interface control chipset
15.6" 1366X768 LG LED WideScreen 16:9 display
250 gb western digital sata disk
2gb ddr3 ram
Şikâyetçi olup ağladığım nice günler oldu. Zaman geldi ki, ağladığım günlere ağladım Hazreti Ebû Bekir

zoeken

IBM ThinkPad T60 , Mükemmel sorunsuz cok stabil calismaktadir. Bütün Driverleri problemsiz :)

chronicmaniac

Lenovo Ideapad Y560 ekran kartı sürücüsünü ATI'den yükleyerek sorunsuz kullanıyorum. Bluetooth ve Easy Camera için de ayrıca sürücü kurulumu gerekti. Ama şu an ısınma olmadan temiz bir şekilde Dual Boot olarak Windows 8 ve Ubuntu 13.04 Gnome 3.8 ile sorunsuz çalışıyor.

hatalar205

FearLeasTR

Lenovo Z560 Ubuntu 13.10 kurulu sorunsuz çalışmakta tabi benim sorunlarım var yeni başladım ama şimdiye kadar bir problem göremedim  ;)

MaRZoCHi

Ubuntu Z580 ile 14.04 64 Bit gayet güzel çalışıyor.

NVidia driver ve Windows'taki Energy Management yerine cpufreq ve indikatör eklentisini kurdum.

Intel HD Graphics 4000 ile gayet sessiz ve fazla ısınmadan çalışıyor. Sanki batarya süresi windowstan daha kısa gibi...

a.onat

Lenovo G510'da AMD GPU biraz sıkıntı yaratıyor ama işlemci performansı süper. Programlama yapacaklar için öneririm.