[Çözüldü] sık kullanılanlar temizliği

Başlatan centipede, 02 Nisan 2023 - 19:28:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

centipede

linuxmint cinnamon'da sık kullanılanlar menüsüne eklenmiş öğeleri silemiyorum. bu öğeler kütüphanemdeydiler. kütüphaneden kaldırdım. ancak sık kullanılanlar menüsünde duruyorlar. üzerine tıkladığımdada işlem yapmıyor yani açılmıyorlar. sıkkullanılanlar menüsü içeriği nasıl temizlenir. teşekkür ederim. saygılar..

serkan38

Son dosyalar menüsünde, listenin en altında  (Listeyi temizle) ögesine tıklayarak silebilirsiniz.

centipede

orada (son dosyalar) hiç bir şey olmamasına rağmen sık kullanılanlarda daha önce eklediğim ancak şimdi sildiğim pdf kitaplarımın, pdf (kuranı kerim) vb..isimleri duruyor.. bilgisayarımı temizlik proğramlarıyla ( stacer, sweeper, bleachBit) temizlettim hatta bu işlemleri uç birimdende yaptım.. sonuç değişmedi..

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Nisan 2023 - 22:36:17

sık kullanılanlar dosyasındayken gizli öğeleri göster seçeneğini açtım.. bu daha önce aklıma gelmemişti. gizli öğelerden kaldırınca sorun çözüldü. basit bir konuymuş halloldu. teşekkür ederim..