web sayfalarındaki yazılar iç içe geçti

Başlatan warpalawas, 13 Nisan 2022 - 19:22:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

warpalawas

Bunlardan sondaki exit sekmesinin altındaki load default settings i tıklayınca otomatik olarak windows başladı. Tekrar  bios açılış sırasını değiştirdim de linuxa girebildim.

Bunlardan hangi ayar veya ayarları değiştirmem gerektiğini söylerseniz memnun olurum.

nxjoseph

Alıntı YapBunlardan sondaki exit sekmesinin altındaki load default settings i tıklayınca otomatik olarak windows başladı. Tekrar  bios açılış sırasını değiştirdim de linuxa girebildim.

Bunlardan hangi ayar veya ayarları değiştirmem gerektiğini söylerseniz memnun olurum.

Merhaba.
load default settings'e tiklayarak bios'u sifirlamis oldunuz. Onyukleme sirasinda Windows one gecmis olabilir, grub'u tekrar basa alabilirsiniz ki yapmissiniz. Bios'u sifirladik, hicbir ayar degistirmeden kurulum yapmanizi tavsiye ederim.

warpalawas

Teşekkür ederim. Yedekleme yapınca, sizinle daha önce kurduğumuz sayfaya bakarak tekrar kurmaya çalışacağım. İnşallah olur.

nxjoseph

Alıntı yapılan: warpalawas - 26 Nisan 2022 - 21:32:50
Teşekkür ederim. Yedekleme yapınca, sizinle daha önce kurduğumuz sayfaya bakarak tekrar kurmaya çalışacağım. İnşallah olur.
Rica ederim. Nasıl bir kurulum yapacaksınız? Windows silinmeden Linux kurulumu mu? Umarım olur.

warpalawas

@nxjoseph,
merhaba nasılsınız?
Bir şey sormak istiyorum. Ben bilgisayarıma sadece linux kurmak istiyorum. Bunun için yine grup kurmak veya bios ayarlarındaki o uefi gibi ayarlarla oynamam, ayarları değiştirmem gerekiyor mu?

nxjoseph

Alıntı yapılan: warpalawas - 01 Mayıs 2022 - 13:16:13
@nxjoseph,
merhaba nasılsınız?
Bir şey sormak istiyorum. Ben bilgisayarıma sadece linux kurmak istiyorum. Bunun için yine grup kurmak veya bios ayarlarındaki o uefi gibi ayarlarla oynamam, ayarları değiştirmem gerekiyor mu?
Merhaba. Teşekkür ederim, iyiyim siz nasılsınız?
Sadece linux yükleyeceğiniz için GRUB'u düzenleyip Windows'u görmesini sağlamaya gerek kalmayacaktır. En son BIOS'u sıfırlamıştık, hiçbir ayar yapmadan, değiştirmeden linux kurmanızı tavsiye ederim.