Ubuntu Touch Yaşıyor mu?

Başlatan mek19053, 03 Nisan 2021 - 09:49:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mek19053

Ubuntu touch un diğer yazıda desteğinin sona erdiğini öğrendim. Çok üzüldüm. Peki Ubuntu touch u telefona kurduktan sonra neler yapabiliriz. Uygulama alternatifleri neler? Bunlar android ten ubuntu touch a geçecek kişileer için çok önemli bilgiler olacaktır. Aramızda ubuntu touch kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Onlar android ten ubuntu touch a geçerken neler yaşadılar? Bunları cevaplayabilirmisiniz? Ayreten ubuntu touch telefona nasıl kurulur? Şöyle bir olay daha var, ubuntu nun uygulama yeri yani software center gibi birşey open----- sitesine giriş yapark uygulamalara bakmaya çalıştım. Anladığım kadarıyla uygulamalar pek kullanışlı değil. Ayrıca çok kullanılan yandex navigasyon gibi şeyler de bulunmamakta. Biliyorum google maps alternatifi var. Ama bunlar bence yeterli değil. Ve birşey daha sormak istiyorum o uygulamalar ubuntu touch değilde gönüllü kişiler tarafından mı geliştiriliyor?

BU SORULARIN CEVAPLARINI YARDIMSEVER VE UBUNTU TOUCH KULLANAN ARKADAŞLARIMIZDAN BEKLİYORUM...... (DİĞERLERİDE DAHİL....  :)) ;))

hwpplayer1

Alıntı yapılan: mek19053 - 03 Nisan 2021 - 09:49:53
Ubuntu touch un diğer yazıda desteğinin sona erdiğini öğrendim. Çok üzüldüm. Peki Ubuntu touch u telefona kurduktan sonra neler yapabiliriz. Uygulama alternatifleri neler? Bunlar android ten ubuntu touch a geçecek kişileer için çok önemli bilgiler olacaktır. Aramızda ubuntu touch kullanan arkadaşlar daha iyi bilir. Onlar android ten ubuntu touch a geçerken neler yaşadılar? Bunları cevaplayabilirmisiniz? Ayreten ubuntu touch telefona nasıl kurulur? Şöyle bir olay daha var, ubuntu nun uygulama yeri yani software center gibi * bir şey open----- sitesine giriş yapark uygulamalara bakmaya çalıştım. Anladığım kadarıyla uygulamalar pek kullanışlı değil. Ayrıca çok kullanılan yandex navigasyon gibi şeyler de bulunmamakta. Biliyorum google maps alternatifi var. Ama bunlar bence yeterli değil. Ve * bir şey daha sormak istiyorum o uygulamalar ubuntu touch değilde gönüllü kişiler tarafından mı geliştiriliyor?

BU SORULARIN CEVAPLARINI YARDIMSEVER VE UBUNTU TOUCH KULLANAN ARKADAŞLARIMIZDAN BEKLİYORUM...... (DİĞERLERİDE DAHİL....  :)) ;))

Aktif olarak Ubuntu için uygulama geliştiriyorum

Yani evet

https://ubports.com
özgür yazılım , özgür donanım , özgür toplum

mek19053

Geç cevap verdiğim için özür dilerim daha ayrıntılı link verebiliirmisiniz? Yada bu link openstore mi oluyor?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 17 Mayıs 2021 - 10:32:03

Birde ubuntu touch türkçe yi destekliyor mu? Uygulamalarda bu desteğe dahil mi?