[Çözüldü] Hangi dağıtımı seçneliyim?

Başlatan feyzabuse, 22 Mart 2021 - 12:12:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

feyzabuse

Merhaba, bilgisayarım Grundig 1020 mini notebook eski olduğu için çok yavaş çalışıyor, ubuntu 20.04 LTS kurdum. Bir süre beni götürdü ancak teams gibi uygulamalardan derse girerken çok kastı lubuntuya çevirdim şimdi de wi-fi ile ilgili sorunlar yaşıyorum yanlış dağıtım kullanıyor olabilir miyim bana önerebileceğiniz bir şey var mı? :(

tefoski

https://linuxmint-installation-guide.readthedocs.io/tr/latest/choose.html
BirDost

feyzabuse

Teşekkür ederim deneyeceğim 🙏🏽

mek19053

Seçebileceğiniz seçenekler çok ama mesala:

Hack araçları vb. gibi istiyorsanız kali linux u
iş yapacaksanız ubuntu yu
Harika bir performans istiyorsanız Xubuntu yu

997Serhat

yolun başında iken pek çok dağıtımı deneyip öyle karar verin.
distrowatch'a girip dağıtımlar hakkında bilgi edinebilirsin.

feyzabuse

Aslında şuan ihtiyacım olan şey sorunsuz şekilde okul işlerimi halledebilmek önerdiğiniz dağıtımları ve siteleri inceleyeceğim deneyip tekrardan buraya yazarım çok teşekkür ederim 🙏🏽

feyzabuse

Tekrardan merhaba şuan linux lite kullanıyorum daha rahatım wifi sinyal gücü sorunu sanırım genel bir sorun bunu da düzelteceğim forumda gezinip herkese yardımları için teşekkür ediyorum, konuyu kapatabilirim. 🙏🏽🙏🏽

kuzgun_

Alıntı yapılan: feyzabuse - 27 Mart 2021 - 17:35:56
Tekrardan merhaba şuan linux lite kullanıyorum daha rahatım wifi sinyal gücü sorunu sanırım genel bir sorun bunu da düzelteceğim forumda gezinip herkese yardımları için teşekkür ediyorum, konuyu kapatabilirim. 🙏🏽🙏🏽

linux kullanırken wifi sinyalim benim daha iyiydi... genelde herkes bunan şikayetci ama ben (mint 15 cinnamon) laptop win'e göre daha iyi performans yakalıyordum
BSD >> Bilmediğin Sulara Dalmıcan!!