Algo Trading Projesi

Başlatan pythonprj, 30 Mart 2021 - 23:08:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pythonprj

Arkadaşlar merhaba. Finans alanında bir projede benimle birlikte çalışabilecek, python diline hakim veri bilimci arıyorum. Aynı zamanda Fintech alanında da bilgi sahibi olmalı. Abd' de başarılı stratejileri fonlayan bir prop trading firması var. Fon sağlamak için şirketin belirlediği bazı risk parametrelerini sağlamanız gerekiyor. Gerekli tüm risk parametrelerini sağladım ve bu konuyla ilgili olarak da şirketle defalarca iletişim kurdum. Elimdeki stratejinin python dilinde kodlanıp, şirketin backtest platformunda çalıştırılması gerekiyor. Fakat benim kodlama bilgim sıfır. Ben sadece finans uzmanıyım. İşin kodlama tarafını yapacak bir uzman arıyorum. Daha sonra şirket yapılacak sözleşmeyle size bir kar payı karşılığı fon sağlıyor. Bu sözleşmeyi ekip olarak da yapabiliyorsunuz, herkes kendi payını ayrı ayrı alıyor. Sonuç olarak bu işte benimle kar payı ortaklığı karşılığında çalışacak uzman arıyorum. Sadece python bilmek yetmez, algorithmic trading konusunda bilgili olmalı. İlgilenen arkadaşlar benimle irtibat kurabilir.