UYAP uygulamasını açınca "error: Could not find or load main class C:/Users" hat

Başlatan avmkaya, 24 Aralık 2020 - 00:16:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

avmkaya

Ofiste, adalet bakanlığı tarafından sağlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) adlı uygulamayı PC'ye indirdim. Uygulama Java destekli. Aynı şekilde Java'yı da indirdim. Uyap ve Java güncel ve ikisini de adalet bakanlığının sitesinden indirdim. Buna rağmen UYAP uygulamasını açmaya çalıştığımda "başlıkta belirtilen hata" siyah ekrandan kısa bir süre görünüyor ve uygulama açılmıyor. Bu konudaki yazılara baktım ancak yazılım ile ilgilenen arkadaşların kendi projelerinde karşılaştıkları sorun olduğu için kendimce bir çözüme ulaşamadım. Bu konuda yapmam gerekenleri anlaşılabilir bir dilde, yazılım ve kod bilmeyen birisine cevap verdiğinizi bilerek yanıtlarsanız çok daha faydalı olur. Şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum, sağlıcakla kalın.

alquirel

Sorunuzun çözümü hakkında bir bilgim yok ama başlıkta aldığınız hata çıktısından yola çıkarak sorunu daha da netleştirmek için bir soru yöneltmek istiyorum. Windows mu kullanıyorsunuz yoksa Ubuntu (veya Linux) mu kullanıyorsunuz?

avmkaya

Alıntı yapılan: alquirel - 24 Aralık 2020 - 02:55:23
Sorunuzun çözümü hakkında bir bilgim yok ama başlıkta aldığınız hata çıktısından yola çıkarak sorunu daha da netleştirmek için bir soru yöneltmek istiyorum. Windows mu kullanıyorsunuz yoksa Ubuntu (veya Linux) mu kullanıyorsunuz?
windows 8 kullanıyorum.