Python proje için yardım eder misiniz?

Başlatan Mlike123, 17 Aralık 2020 - 00:00:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mlike123

Mailim d****@gmail.com projemde yardımcı olursanız çok sevinirim.

alquirel

Gönüllülerin forumlarında bu şekilde yardım aranmaz. Projeniz nedir, ne yapılmak isteniyor, siz ne kadarını yaptınız, hangi noktada takıldınız bunları belirtmeniz lazım. Güvenliğiniz için iletinizden eposta adresini siliyorum.

Mars0j

Mlike123

2)   Yukarıdaki problemi bir de Rassal Gradyan İniş Yöntemi ile çözeceğiz. Bunu iki şekilde yapmanızi istiyorum:

a)   Her bir adımda (derste yaptığımız gibi) veriden rasgele seçeceğiniz yalnızca bir satır (bir veri noktası) ile rassal radyanı hesaplayıp adım atın.

b)   Her bir adımda veriden rasgele seçeceğiniz 10 satır (10 veri noktası) ile rassal gradyanı hesaplayıp adım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Aralık 2020 - 19:24:54

[mention=654996]@Mars0j[/mention]

2)   Yukarıdaki problemi bir de Rassal Gradyan İniş Yöntemi ile çözeceğiz. Bunu iki şekilde yapmanızi istiyorum:

a)   Her bir adımda (derste yaptığımız gibi) veriden rasgele seçeceğiniz yalnızca bir satır (bir veri noktası) ile rassal radyanı hesaplayıp adım atın.

b)   Her bir adımda veriden rasgele seçeceğiniz 10 satır (10 veri noktası) ile rassal gradyanı hesaplayıp adım

Mars0j

Modüller Hazırmı Peki Yada Hangi Modüller Kullanılarak Yapmak istiyorsun bunu

..baran