Ücretsiz Programlama Dersi Acil

Başlatan muhsintas, 27 Kasım 2019 - 16:48:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muhsintas

Konuya Geldiğiniz İçin Teşekkürler.
          Programlama Öğrenmek İstiyorum Bunun İçin Milyonlarca Ücretli Veya Ücretsiz Videolar Var Ama Böyle Bir Ders İçin Para Harcamak Daha Doğrusu Harcamaya Gerek Varmı Ücretsiz Bulabilirmiyim Diye Düşündüm Bir Arkadaşım Bu Forum Sitesini Önerdi Her Türlü Konuda Bana Yardım Edebilecğinizi Söyledi Ve Bende Geldim.Tabiki Ubuntu İşletim Sistemini Kullanmaya Yeni Başladım Ve çok sevdim galiba uzun bir süre öyle kalacak.Burda elimden geldiğince yardım etmeye çalışacam.Yardımcı olmaya çalışan veya olamayan herkese teşekkür ederim :D

burakerkus

Alıntı yapılan: muhsintas - 27 Kasım 2019 - 16:48:47
Konuya Geldiğiniz İçin Teşekkürler.
          Programlama Öğrenmek İstiyorum Bunun İçin Milyonlarca Ücretli Veya Ücretsiz Videolar Var Ama Böyle Bir Ders İçin Para Harcamak Daha Doğrusu Harcamaya Gerek Varmı Ücretsiz Bulabilirmiyim Diye Düşündüm Bir Arkadaşım Bu Forum Sitesini Önerdi Her Türlü Konuda Bana Yardım Edebilecğinizi Söyledi Ve Bende Geldim.* tabi ki Ubuntu İşletim Sistemini Kullanmaya Yeni Başladım Ve çok sevdim galiba uzun bir süre öyle kalacak.Burda elimden geldiğince yardım etmeye çalışacam.Yardımcı olmaya çalışan veya olamayan herkese teşekkür ederim :D

Ücretsiz eğitim çizgi tagem de mevcut
https://www.cizgi-tagem.org/e%C4%9Fitimler/egitimler/yazilim/
Udemy akedmiden ücretli bir çok eğitime bakabilirsin tabi ki interette ve youtube istediğin programla dillerine özel birçok video elbette mevcuttur.
Tabi ki çizgi tagem windows üzerinden gösteriyor fakat o pragramın ismini internete kopyalayıp alternative to ubuntu dersen birçok benzerine ulaşabilirsin.
YAŞASIN VATAN YAŞASIN TÜRK MİLLETİ