Wine yok

Başlatan QUAK3, 18 Ocak 2009 - 13:18:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

QUAK3

Merhaba arkadaşlar konuyu çok araştırmama rağmen buna benzer bir çözüm bulamadım,
probelm şu; Wine kaldırdım fakat anamenüden (uygulamalar) kalkmadı bende  sistem/tercihler/anamenü yolunu takip ederek wine sildim...
daha sonra gerekli olduğu için tekrar kurdum fakat anamenüye (uygulamlar) yerleşmemiş olduğunu fark ettim ve sistem/tercihler/anamenü/yeni öğe yolunu takip ederek komut kısmına wine yazdım wine menüye yerleşti fakat ayarlar ve kurulu programlar vs. menüde yok ve wine açılmıyor.
yardımlarınızı bekliyorum, Saygılar.
Powered By SANCHEZ

xwes

"winecfg" komutuyla wine ayarlari için de yeni bir kisayol ekleyebilirsiniz menuye. Ama sorun kokten nasil çozulur şu ana bilemiyorum.

xwes

Program Uninstaller'i geri getirmek için yeni bir kisayol yapip komut olarak "uninstaller" yazin
"Browse C:/"yi oluşturmak için de yine bir kisayol oluşturup komut olarak "xdg-open .wine/dosdevices/c:" yazin

Geriye kaldi "programlar" sekmesi....

ByReplay

Terminal  Yani UçBirimi  Açın ve Alttaki Kodu Yazın

apt-get install ubuntu-desktop

Bu Şekilde Ubuntu Desktop nuzu Yeniden Yüklemiş Olucaksınız sorununuz Hal Olucaktır %100   Var olan Diger Düzenlerinize Birsey Olmaz Eksik Olanlar Veya Yüklü olup Görünmeyenler Yerine Gelir...

Çözüldü Olarak İşaretlenebilir..

heartsmagic

Alıntı yapılan: ByReplay - 30 Aralık 2010 - 03:20:48
Çözüldü Olarak İşaretlenebilir..

Başlık sahibinden geri bildirim bekliyoruz bu gibi durumlarda.
Bir de ufak rica her kelimeye büyük harfle başlamazsan cidden çok seviniriz. Hem Türkçe hem de kolay okuyabilme adına istiyorum senden bunu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.