Hangi ekran kartı hangi Ubuntu sürümüne sorunsuz yüklenebilir ?

Başlatan ersoy28, 29 Haziran 2019 - 03:39:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ersoy28

Böyle bir konu daha önce açılmış ve çözümlenmiş ise linkini yanıtla ile verebilirseniz sevinirim.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 29 Haziran 2019 - 03:42:56

ATI-Radeon ekran kartlarının 6. ve 7. serilerine sahipseniz, Ubuntu 14.04 ile 19.04 arasında otomatik olarak yüklenemez, yüklenmesi kesinlikle düşünülemez, düşünülmesi kesinlikle teklif bile edilemez :)

Abilerinizi bekleyin, yükleme işlemleri için sizi onlar bulacak ve yüklemeniz için size yardımcı olacaklardır :)
Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.
Kemal Sunal

gecegezen

Ben laptopda amd a4 işlemci içindeki radeon hd8330 var ve ben açık kaynakla mutlu mesut yaşıyorum ha oyun yada benzeri işlerle uğraşmıyorum ama amd yayınladığı sürüme geçme gereyi pek duymadım. zaten artık desteğide yok galiba ama bence sorun yok yani ;) gerçi ileri teknoloji bir özelliğde yok kartın ne bilim çift kart gibi.
Yotube kanalım hepinizi beklerim...
https://www.youtube.com/channel/UCsRQPZxNJKZbfpGy6r97nJw

Empat

[mention=647392]@ersoy28[/mention]
Merhaba.

Lütfen kısa süre içerisinde üst üste ileti (flood) atmayın.

Bunun yerine daha önce attığınız iletiyi düzenleyin.

Sorunuza gelmek gerekirse; [mention=647400]@lnxdev[/mention]'in attığı linkler sorunuzu yanıtlıyor.

Sorunuz veya sorularınız sonucunda size dilediğiniz bilgiler verildiyse, forum düzeninin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak için, konu başlığınızı [Çözüldü] olarak işaretlemenizi rica ediyoruz.

Başka bir sorunun yanıtını bulamazsanız ya da bir sorunla karşılaşırsanız, yeni bir konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!