ubuntu kaldırma

Başlatan Deathangel, 17 Haziran 2019 - 21:14:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Deathangel

Arkadaslar biliyorum illaki cok konu acılmıstı ancak BIOS a giremiyorum w10 cd olmuyor yanı
işletim sistemi ubuntu 16.04 lts elımde w10 cd var ama ubuntudan kurtulamıyorum ve yarın staja bu bilgisayarı götürmem gerekiyor

bilgisayar lenovo z570
in a world without fences and walls, who needs gates and windows

keyserver2.pgp.com
EA004CB1-->privatekey0@gmail.com

comonda2

powerın yanında küçük bir bios tuşu olması lazım ordan bios setup seçerek istediğin boot ayarıyla başlatabilirsin

Empat

3 gündür bilgisi veya bir fikri olan üye veya yetkili çıkmamış.

Maalesef ki, ben de bu konuda yeterli bilgi ve deneyime sahip değilim.

Bu yönlendirmeyi 3 gün ve daha fazla çözüm bulunamayan konularda yapıyorum.

Aşağıda belirttiğim gruplarda yeterince bilgili aktif üyeler mevcut.

Sorununuzu bu gruplarda çözerseniz, gelecek zamanda aynı sorunla karşılaşacak forum ziyaretçi ve üyeleri için, lütfen çözümünü burada paylaşın.

Bu ve şu Facebook grubuna katılıp, sorununuzu detaylarıyla anlatın.

Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

carcass

merhaba hocamlar
ben de ubuntuyu kaldirmak icin "boot repair disk" i indirdim ve live olarak calistirdim. once ubuntuyu kaldirdim ardinda da "boot repair" yaptim fakat windows 10u acamadim bir turlu. grub2 ekraninda komut bekliyor yeniden acinca laptopu.
ne yapmam gerekir, tesekkurler.

Empat

[mention=647413]@carcass[/mention]
Merhaba.

Başka bir sorunu çözdüğümüz konu içerisinde farklı bir sorun çözmeyi, forum düzeninin sürdürülebilirliği açısından doğru bulmuyoruz.

Lütfen sorununuzla ilgili bölüme yeni bir konu açınız.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!