Debian - KDE Masaüstündeki Simgelerin Boyutunu Nasıl Değiştirebilirim?

Başlatan ptergrand, 14 Haziran 2019 - 21:40:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ptergrand

merhaba arkadaşlar Debian masa üstü simgeleri neden küçük ayarlarını nasıl yapmam lazım

debianı bu linkten indirdim iso dosyası olarak (    debian-live-9.9.0-amd64-kde.iso  )

https://cdimage.debian.org/debian-cd/current-live/amd64/iso-hybrid/

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Haziran 2019 - 21:41:57

buda resmi

Empat

Merhaba.

Lütfen kısa süre içerisinde üst üste ileti (flood) atmayın.

Bunun yerine daha önce attığınız iletiyi düzenleyin.

Lütfen konu açarken konu başlığında konu içeriğiyle alakasız kalıplar (yardım, acil yardım vb.) kullanmamaya özen gösterin.

Konu başlığınızı, Debian - KDE Masaüstündeki Simgelerin Boyutunu Nasıl Değiştirebilirim? olarak değiştirdim.

Sorununuza gelmek gerekirse; aslında bu bir sorun olarak bile nitelendirilemez.

Sistem ayarlarına girip ilgili bölümden simge boyutlarını belirleyebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

ptergrand

ayarlar bölümünü çok denedim düzgün çalışmadığı için sormuştum istediğim şekilde olmuyor

Empat

Ayarlar bölümünün düzgün çalışmaması apayrı bir sorun.
Alıntı Yapmerhaba arkadaşlar Debian masa üstü simgeleri neden küçük ayarlarını nasıl yapmam lazım
Bu sorunuzun cevabı, ayarlar bölümünü kullanmak.

Ayarlar bölümünde aldığınız hata veya gözlemlediğiniz tutarsızlıkları anlatan bir konu açabilirsiniz.

Bu sayede sorununuzu çözmeniz için yardımcı olabiliriz.

Forum düzeninin sürdürülebilirliği açısından bir sorun için açılan konu içerisinde farklı bir sorunu çözmeyi desteklemiyoruz.

Lütfen ilgili bölüme yeni bir konu açın.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Empat

Bu sorunuz sonucunda size dilediğiniz bilgiler verildiyse, forum düzeninin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak için, konu başlığınızı [Çözüldü] olarak işaretlemenizi rica ediyoruz.

Başka bir sorunun yanıtını bulamazsanız ya da bir sorunla karşılaşırsanız, yeni bir konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.