[Çözüldü] please unlock disk sdb3_crypt

Başlatan nenox, 12 Haziran 2019 - 16:26:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nenox

Bilgisayarı açarken önce böyle bir kutucuk çıkıyor. Şifreyi girince oturum açmak için başka bir şifre geliyor ekrana. Galiba istemeyerek HDDye şifre koydum. Nasıl kaldırabilirim?
Tekrar formatladım pcyi halloldu. Boş vaktinizi çaldıysam özür dilerim. İyi forumlar.

Empat

Merhaba.

Bu gibi durumlarda tavsiyem formatlamak yerine sorunu çözmek için gerekli işlemleri denemeniz.

Özel bir durumum olmadığı sürece, her gün forumu en az iki kez (akşam - gece) kontrol ediyorum.

Son 2 gündür, aniden patlak veren özel durumlarım nedeniyle ne foruma, ne bilgisayara girebildim.

Sorununuzun çözümü aslında basit. Yine de formatlamışsınız; sağlık olsun.

Sorun dolaylı olsa da, çözüldüğü ve konuyu [ÇÖZÜLDÜ] olarak işaretlediğiniz için, konuyu kilitliyorum.

Bilgilendirme: [ÇÖZÜLDÜ] işaretlemeleri, konu başlığınıza manuel olarak çözüldü yazarak yapılmaz.
Siz manuel olarak [ÇÖZÜLDÜ] yazmışsınız büyük olasılıkla.
Aksi halde bu kelime, ilgili butona tıklayarak değiştirilen konu başlığında [ÇÖZÜLDÜ] kelimesi, konunun en başında oluyordu.
Bu durumu düzelttim.
Buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!