[Çözüldü] xombrero kurulum sorunu

Başlatan m35627, 11 Haziran 2019 - 07:38:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

m35627

lubuntu 16 yeni kurdum güncelledim sonra lubuntu'nun resmi sitesinde önerilen xombrero web tarayıcısını synaptic paket yöneticisi yardımıyla kurdum.
kurarken sadece paketleri kur seçeneği işaretli olarak 2 kere denedim sonra bu seçeneği kaldırıp tekrar denedim kuruldu.
sudo add-apt-repository ppa:unit193/xombrero
sudo apt-get update
komutlarını çalıştırdım.
şimdi tarayıcı çalışıyor fakat masaüstü ekranının orta-üst kısmının sağında ve solunda 5'er tane kare şeklinde mavi-beyaz renkte kutu yanıp sönüyor..
bu sorunu nasıl çözebilirim, lubuntuyu kullanmayı bilmiyorum cevabı ayrıntılı yazarsanız iyi olur,
şimdiden teşekkürler

Empat

Merhaba.

Alıntı Yapmasaüstü ekranının orta-üst kısmının sağında ve solunda 5'er tane kare şeklinde mavi-beyaz renkte kutu yanıp sönüyor..
Bu durumun ekran görüntüsünü bizimle paylaşabilir misiniz?

Ayrıca, aşağıdaki komutu çalıştırarak tarayıcıyı yeniden konfigüre etmeyi deneyebilirsiniz.
sudo dpkg-reconfigure xombrero
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Empat

Sorununuz çözüldüyse, forum düzeninin sürdürülebilirliğine katkı sağlamak için, konu başlığınızı [Çözüldü] olarak işaretlemenizi rica ediyoruz.

Başka bir sorunun yanıtını bulamazsanız ya da bir sorunla karşılaşırsanız, yeni bir konu açabilirsiniz.

İyi forumlar.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!