Canonical Store Kapandı

Başlatan vampire, 09 Haziran 2019 - 02:46:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vampire

https://shop.ubuntu.com/ adresinde 2007 yılından itibaren hizmet veren, Bir çoğumuzun öyle yada böyle bir şeyler satın aldığı yada almayı planladığı, Canonical Store malesef kapanmış. İlerleyen süreçte ubuntu ürünlerini tedarik edebileceğimiz farklı bir yapı olacakmış ancak zaman yada ne şekilde olacağına dair bir yazı bulamadım. Yeniden ürün satışına başlarsalar gerçekten hayatımızı güzelletirecek ürünler hazırlayıp sunmalarını isterim. Takribi 2009 yılında aldığım sırt çantasının kalitesini aradan geçen 10 yıla rağmen görmekteyim.
Ya Herşeyim Ya Hiçim !!!

Empat

Merhaba.

Lütfen konu açarken konuyu, içeriğiyle ilgili bölüme açmaya özen gösterin.

Konuyu, Ubuntu Türkiye Forum >  Ubuntu > Haberler / Duyurular / Makaleler bölümüne taşıdım.

Konuya gelmek gerekirse; üzücü bir durum.

Ama gelecek zamanda Canonical'ın bunu fazlasıyla telafi edebileceğini düşünüyorum.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

OnLive

Ben sadece birkaç yıl önce 1 seferliğine tek 1 ürün almıştım. O da ihitiyacım olduğu için değil, destek olmak olmak için. Onun dışında Canonical Store'un var olduğunu bile unutmuşum. Kapanması benim açımdan pek bir şey değiştirmeyecek.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms