[Çözüldü] ubuntuyu gnome 3.34 stable gelene kadar bırakacağım

Başlatan Dragonborn, 04 Haziran 2019 - 14:32:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dragonborn

ubuntuyu gnome 3.34 stable gelene kadar bırakacağım ve solus os a geçeceğim bildiğiniz gibi solus os ile ubuntu arasında çok fark var özellikle dosya uzantısı olarak.acaba ben türkçe forum olmadığı için sorunlarımda ubuntu forumu kullanabilir miyim ? yani illa bu forumu kullanabilmem için ubuntu ya da ubuntu tabanlı bir işletim sistemi mi kullanmam lazım yanıtlarınız için teşekkürler.

Empat

Merhaba.

Alıntı Yapsolus os ile ubuntu arasında çok fark var özellikle dosya uzantısı olarak
https://www.slant. co/versus/2689/2714/~ubuntu_vs_solus
Bu makalede farklar listelenmiş. (boşluğu silip, tarayıcının url kısmına yapıştırın.)

Alıntı Yapacaba ben türkçe forum olmadığı için sorunlarımda ubuntu forumu kullanabilir miyim ? yani illa bu forumu kullanabilmem için ubuntu ya da ubuntu tabanlı bir işletim sistemi mi kullanmam lazım yanıtlarınız için teşekkürler.
Forumumuzun Ubuntu Harici Konular bölümünde herhangi bir Linux dağıtımı hakkında destek alabilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Dragonborn

[mention=646763]@Empat[/mention] yanıtınız için teşekkürler

eronis

The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds