Torrent Programı Tavsiyesi

Başlatan tyko, 02 Haziran 2019 - 15:22:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tyko

Torrent üzerinden dosya indirmek için uTorrent kullanacaktım lakin içinde miner programı çıktığına dair bir kaç haber okudum. Temizlenip temizlenmediği konusunda bir gelişme göremedim.
Senelerden beri kullandığım uygulamayı yitirdiğime göre sizlerden tavsiye bekliyorum. Hangi torrent programını kullanıyorsunuz?

eronis

Ben yıllardır Transmission ve QBittorrent arasında gidip geliyorum. İkisi de iyidir. macOS üzerinde Qbittorrent kullanıyorum ve düne kadar Tumbleweed'de Transmission kullanırken, gün itibarı ile Tumbleweed'de de QBittorrent'e geçtim. Bu iki programı kesinlikle öneririm.
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

tyko

Bende tam qbittorrent nasıldır diye konuya ekleme yapacaktım bir çok yabancı sitede 2019 için qbittorrent önerilmiş ve bir kaç Reddit konuşmasında kullanıcılar tarafından önerilmiş.
Sizde önerdiğinize göre qbittorrent e bir şans verip kullanayım.

Empat

qbitTorrent ya da Ktorrent öneririm.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Kaleihan

Transmission'dan gayet memnunum deneyebilirsiniz.

extremebrutal

Ben qBittorrent kullanıyorum ve hiç sıkıntı yaşamadım. Şiddetle tavsiye ederim. Deluge ve Transmission da deneyebilirsiniz.

Empat

Bilgilendirme:
Konu Ubuntu Türkiye Forum > Diğer Dağıtımlar > Ubuntu Harici Konular bölümüne açılmış.

Konunun Diğer Dağıtımlar ile tam olarak ilgisi olmadığı için konuyu, Ubuntu Türkiye Forum > Yazılım > Genel bölümüne taşıdım.

Lütfen konu açarken konuyu, içeriğiyle ilgili bölüme açmaya özen gösterin.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!