Gönderen Konu: çift işletim sistemine format  (Okunma sayısı 83 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

« : »
bilgisayarıma çift işletim sistemi kurdum ama şimdi teke düşürmek istiyorum w10un yanına ubuntuyu kurarken kendim ayrıca disk oluşturmadım ubuntunun kurulumundan yaptım ben şimdi formatlasam direk sorun çıkar mı w10 hiç çalışmıyor bad system config info hatası veriyor nasıl yapabilirim lütfen yardım edin

« Yanıtla #1 : »
Bu makale eşliğinde Ubuntu ve Windows'u, veya sadece birini kaldırabilirsiniz.
Bu açıklanamaz, ama hissedersin. Hayatın boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir. Ne olduğunu bilmezsin, ama o oradadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi... Seni deli eder.

« Yanıtla #2 : »
Sisteminde UEFI özelliği varsa ve EFI bölümünü silmeden Windows' u kaldırırsan sorun yok.
https://www.youtube.com/watch?v=VrkhWZ8-zvM gibi videolardan destek alabilirsin.

« Yanıtla #3 : »
Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Bu açıklanamaz, ama hissedersin. Hayatın boyunca dünyayla ilgili bazı şeylerin yanlış olduğunu hissetmişsindir. Ne olduğunu bilmezsin, ama o oradadır; beynine saplanmış bir kıymık parçası gibi... Seni deli eder.