ubuntuda cs:go yanıt vermeme sorunu

Başlatan Dragonborn, 09 Mayıs 2019 - 22:04:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Dragonborn

ben ubuntu kullanmayı seviyorum sadece ubuntu değil linux kullanmayı seviyorum ama oyun oynamayıda seviyorum microsoft ise beni kendinden soğutuyor bilgisayarım da iyi olmadğı için linuxda iyi bir şekilde oyun oynayamıyorum windowsda cs:go adlı oyunu hafif droplarla sıkıntısız oynuyorum linuxda ise biraz daha fazla drop oluyor ama olsun benim çektiğim sıkıntı oyunu açarken durmadan yanıt vermeme hatası alıyorum 2-3 defa bekle dedikten sonra oyun açılabiliyor nasıl düzeltebilirim

Empat

Yanıt vermeme hatası diyerek tanımladığınız hataların ekran görüntülerini atabilir misiniz?

Kapalı kaynak grafik kartı sürücüsü kullanıyorsanız, açık kaynak olanı, açık kaynak kullanıyorsanız, kapalı kaynak olanı deneyin.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

Dragonborn

yanıt vermeme sorunu dediğim bekle ve durdurmayı zorla yazan bi pencere geliyor özellikle ubuntuda çok oluyor

Empat

Oyun optimizasyonları konusunda pek fazla deneyim ve bilgim yok.

Şimdiik, denemenizi önerdiğim sadece bir şey var:.Kapalı kaynak grafik kartı sürücüsü kullanıyorsanız, açık kaynak olanı, açık kaynak kullanıyorsanız, kapalı kaynak olanı deneyin.

Bunu, bu bölümdeki ilgili konular eşliğiyle yapabilirsiniz.

Yapamazsanız, neden yapamadığınızı detaylı bir şekilde anlatan yeni bir konu açınız.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!