[Çözüldü] Python ile yazdığım kodları programa nasıl dönüştürebilirim

Başlatan bigceto, 01 Mayıs 2019 - 11:46:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bigceto

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2100 satırlı bir kod yazdım
ön muhasebe ile ilgili ben bu kodları programa nasıl dönüştürebilirim yardımcı olursanız sevinirim
iyi günler

Empat

Forumumuzda daha önce Python script'ini çalıştırılabilir hale getirmek için bir makale yazılmamış.

Bu konuyla ilgili az önce yazdığım makaleye gitmek için buraya tıklayın.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

ekremsenturk

Empat

[mention=646321]@ekremsenturk[/mention]
Bu tür aksiyonlara gerek yok. Çözüm çok basit.

[mention=645761]@bigceto[/mention]
Sorununuz çözüldüyse, konu başlığınızı "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretleyin lütfen.

"[ÇÖZÜLDÜ]" işaretlemesini nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız buraya tıklayarak, "[ÇÖZÜLDÜ]" olarak işaretlemeyi öğrenebileceğiniz makaleye gidebilirsiniz.
Everything for me is just Peace - Love - Coding. Also, as they say: I am a programmer, I have no life!

ahmet12

program  dedıgınız de aklınızda exe yapmak warsa google ye py to exe yazın bırden fazla modul cıkacak hangısını uygun gelırse onu kullan
daımı calıstırılsın gıbı bır sey se
lınux ıcın cron wın ıcın regeditten HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run ekleyebılırsın

Empat

Üyenin son aktif olma zamanı: 01 Mayıs 2019 - 12:43:13

Büyük olasılıkla sorunu çözülmüştür.

Bunun için konuyu [ÇÖZÜLDÜ] olarak işaretliyorum ve kilitliyorum.

İlgili bir sorunla karşılaşırsanız; kilit açma isteği göndermekten veya yeni bir konu açmaktan çekinmeyin lütfen.