[Çözüldü] masaüstümden kablosuz bağlanmak istiyorum

Başlatan deliver, 14 Ocak 2009 - 12:18:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deliver

arkadaşlar öncelikle kablosuz algılayıcıyı  (wirless adaptör deniliyor galiba...) USB mi yoksa dahilimi almalıyım karar veremedim hangisinin kapsama alanı max. olur???? ne tür bi adaptör kullanmamı öneriyorsanız birde model önerirseniz sevinirim. ama şu2 ay içinde yeni bir kablosuz bant genişliği keşfedilmiş galiba onada uyumlu olursa sevinirim. ayrıca USB adaptörlerin forumdaki yerini inceledim eğer   dahili bir algılayıcı kousunda, * ya da oradakilerden daha iyi bir USB algılayıcı için tavsiyede bulunmaz iseniz . onlardan birini alacağım...   şimdiden teşekkür ederim..

btermeli

sadece su yolu izledim bak ne buldum;

Ubuntu-TR.org > Donanım > USB Aygıtlar > USB wireless adaptör tavsiyeleriniz?
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

heartsmagic

@deliver, lütfen gereksiz yere kalın veya italik yazma. Konu başlıklarını düzgün aç, Türkçeyi doğru kullanmaya özen göster. Son olarak da forumda arama yap, her aklına gelen mesele için başlık açma. Lütfen.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

deliver

öncelikle btermeli abicim o sayfayı inceledim o yüzden sordum bende zaten USB adaptör evet var ama ben dahili adaptör soruyorum(slota takılan)...
2. olarak sayın proje sorumlumuz yazılar için dikkat edeceğim... uyarınız dikkatimde...
ben burayı başka forumlarla karıştırmamalıymışım onu anladım çünkü başka forumlarda cevaplar günler sonra geliyor, en sonundada cevap verilsede bi işe yaramıyor...
ama sizlere çok teşekkür..

heartsmagic

Eğer niyetin kendi evindeki kablosuz ağı kullanmaksa o başlıkta tavsiye edilen harici adaptörlerden birini kullanabilirsin. Fazlasıyla işini görecektir diye düşünüyorum.

Not: Hassasiyetin için teşekkürler.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

deliver